سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

جشنواره ملّی رسانه‌های مجازی رضوی در مشهد - نمایشگر محتوای خبر

 

 

جشنواره ملّی رسانه‌های مجازی رضوی در مشهد

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی خبرگزاری صدا و سیما برگزیدگان دومین جشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی از سری برنامه های بخشجشنواره ملی رسانه های مجازی رضوی در مشهد دانشگاهیان پانزدهمین جشنواره  بین المللی امام رضا علیه السّلام دیشب در مراسمی معرفی و تجلیل شدند.

مدیرکل فرهنگی - اجتماعی دانشگاه پیام نور کشور در مراسم پایانی این جشنواره در مشهد گفت: دومین دوره این جشنواره از اردیبهشت امسال آغاز 390اثر به دبیرخانه آن ارسال شدکه از این تعداد با نظر هیات داوران 200 اثر به مرحله نهایی راه یافت.

سید ابوالحسن ترابی افزود: از بین آثار رسیده به مرحله نهایی جشنواره 50 اثر شایسته تجلیل شناخته شد و 15 اثر به عنوان آثار برگزیده با موضوع محورهای سایت و وبلاگ، طراحی نرم افزار، ابداعات و اختراعات مجازی و شبکه های مجازی معرفی شد.

اوگفت : این دانشگاه در برنامه ششم توسعه جزو دانشگاه های های بین المللی شناخته شده است ودر سالهای آینده پذیرای صدها دانشجوی خارجی از قاره های جهان در رشته های فنی و مکانیک ، پزشکی و علوم پایه خواهد بود .

دکتر ترابی گفت : اشاعه و گسترش فرهنگ رضوی و سیره امام رضا علیه السّلام دربین جوانان از طریق فضای مجازی ازمهمترین اهداف اجرایی این جشنواره است .

دانشگاه پیام نور از بزرگترین مراکز آموزشی دولتی در کشور است که حدود 800هزار دانشجو دارد.

دانشگاه پیام نور خراسان رضوی هم دومین دانشگاه پیام نور کشور از نظر تعداد دانشجو است که با 45 هزار دانشجو 30 واحد دانشگاهی با دو هزار مدرس دارد.