جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

معرفی هیات داوران اولین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت در مشهد - نمایشگر محتوای خبر

 

 

معرفی هیات داوران اولین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت در مشهد

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در نشست اعضای برگزاری اولین تولیدات جشنواره رادیویی زیارت گفت: این جشنواره در سه حوزه دین، معرفت، زیارت و ایجاد موج توانمند سازی در حوزه رسانه برای اولین بار در مشهد برگزار خواهد شد.

وی این جشنواره را با اهدافی چون گسترش فرهنگ زیارت و برجسته سازی جایگاه اهل بیت (ع) و بالاخص ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) با ایجاد رقابت تخصصی بین برنامه سازان شبکه های استانی و شناسایی استعدادهای برتر در سطح کشور و انتقال تجربه های موفق و ارزیابی بهترین آثار در راستای نظام تشویقی و انگیزشی در فرایند تولید معرفی کرد. 
محسن نصر پور جشنواره ملی رادیو زیارت را نخستین تجربه مراکز استان ها برای برگزاری یک جشنواره ملی دانست  که باید داوران در آن دقت و جامعیت لازم را لحاظ کنند و طرح هایی نو با ایده های جدید مد نظر داوران این جشنواره در آثار ارسالی باشد.
مدیر رادیو زیارت هم در این نشست گفت: جشنواره ملی رادیو زیارت در 6 حوزه برنامه های ساده، ترکیبی، نمایشی، خبر، فضای مجازی، موسیقی و پژوهش و نویسندگی ارزیابی می شود.
وی در ادامه گفت 700 اثر درباره پیاده روی اربعین حسینی (ع) و 500 اثر درباره شهید سلیمانی و 400 اثر دیگر تا کنون در بخش های جوان، زیارت و اقتصاد دریافت شده است.
هادی افشار صفوی گفت: علاقمندان می توانند به آدرس www.ziarat.seda.ir وارد شوند و آثار خود را در این سامانه بارگزاری کنند تا کد رهگیری برای آنها ارسال شود.