سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

رسانه‌ها منبر‌های اثر گذاری در عرصه تببین معارف اهل بیت علیهم السّلام هستند. - نمایشگر محتوای خبر

 

 

جدیدترین اخبار

« بازگشت

رسانه‌ها منبر‌های اثر گذاری در عرصه تببین معارف اهل بیت علیهم السّلام هستند.

رسانه‌ها منبر‌های اثر گذاری در عرصه تببین معارف اهل بیت علیهم السّلام هستند.


تولیت آستان قدس رضوی گفت: رسانه‌ها منبر‌های اثر گذاری در عرصه تببین معارف اهل بیت عصمت و طهارت علیهم‌ السّلام هستند که باید از آن‌ها به درستی بهره برد.

رسانه‌ها منبر‌های اثر گذاری در عرصه تببین معارف اهل بیت هستند

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان ازمشهد؛ آیت الله سید ابراهیم رئیسی  در جمع علما و طلاب استان اصفهان افزود:هنر حوزه‌های علیمه، دانشگاه‌ها و محافل علمی در آن است که مردم را به درستی با محاسن کلام اهل بیت علیهم‌ السّلام آشنا کنند.
وی گفت: شبکه امام رضا علیه السّلام از ابتدای سال جاری بطور آزمایشی با اهداف فرهنگی در آستان قدس رضوی با پخش روزانه سه ساعت برنامه آغاز بکار کرده و هر روز در حال گسترش و افزودن به غنای محتواست.
تولیت آستان قدس رضوی افزود: رادیو زیارت با همکاری رسانه ملی در حال راه اندازی است که امیدواریم بتواند ارتباطی مؤثر را با مخاطبان در جهت تبیین معارف رضوی داشته باشد.
آیت الله رئیسی با بیان اینکه برخی با تبلیغات سوء تلاش دارند انقلابی گری را حرکتی احساسی و زودگذر معرفی کنندگفت: انقلابی گری به معنای چشم داشتن به اکنون و آینده است و روحیه انقلابی سرمایه عظیم اجتماعی کشور ماست که باید گرامی داشته و با تبیین مواضع انقلابی از آن صیانت شود.
وی افزود: نهضت خدمت رسانی در آستان قدس رضوی آغاز شده و روز به روز برکاتش را ما بیشتر می‌بینیم و در این مسیر همگان باید خود را مسئول بدانند.