رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

اجتماع بزرگ لبیک یا حسین علیه السّلام در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اجتماع بزرگ لبیک یا حسین علیه السّلام در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در این مراسم که با حضور با شکوه جمعیت اجتماع بزرگ لبیک یا حسین (ع) درمنطقه حاشیه ای مشهداین منطقه حاشیه شهر برگزار شد، گفت: لبیک یا حسین یعنی مقابله با یزیدیان عصر حاضر که به جنگ اسلام ناب محمدی آمده اند.

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد خاتمی افزود: لبیک یا حسین یعنی پاسخگویی به فریاد مظلومان با رهبری فرزندی از سلاله امام حسین علیه السلام تا اهداف مقدس آن امام همام را به نتیجه برساند.

او گفت: ۳۸ سال است که اسلام حسینی در ایران حکومت می کند و امروز این کشور از عربده های ترامپ سر دسته هیات حاکمه آمریکا که لباس یزیدیان را بر تن کرده است نمی هراسد.

امام جمعه موقت تهران افزود: دشمنان به دنبال ایجاد خاورمیانه جدید بودند؛ آن ها می خواستند حکومتی در لبنان حاکم باشد که همسو با آمریکا و توسط رژیم سعودی اداره شود که با ایستادگی حزب‌ الله این توطئه خنثی شد.

حجت الاسلام والمسلمین خاتمی گفت: آنها در عراق میلیارد ها دلار هزینه کردند تا حکومتی همسو با آمریکا بر سر کار بیاید که نتوانستند و عربده های امروز ترامپ ناشی از این ناکامی‌ها است.

او افزود: اسلامی که امروز در ایران حکومت می کند نتیجه قیام عاشوراست و ما عاشورا را جرقه نمی دانیم بلکه جریان دائمی است تا به قیام حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه الشّریف متصل شود.