رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

اجتماع بسیجیان ؛ پیام نا امیدی و یاس برای دشمنان انقلاب - عکس - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اجتماع بسیجیان ؛ پیام نا امیدی و یاس برای دشمنان انقلاب - عکس

اجتماع بسیجیان برای دلدادگان انقلاب پیام امید و ایستادگی و برای دشمنان پیام ناامیدی و یاس دارد.

 تولیت آستان قدس رضوی در مرحله پایانی رزمایش اقتدار عاشوراییان که امروز همزمان با سراسر کشور در صحن جامع حرم رضوی برگزار شد گفت: نمایش جهاد و کوشش برای حاکمیت دین، پیمودن راه شهدا و ایثارگران و ضرورت دشمن شناسی و دشمن ستیزی از دیگر پیامهای اجتماع امروز بسیجیان است.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با تشریح مولفه های قدرت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: ایمان به خدا، پایبندی به مبانی دینی، داشتن مردم با بصیرت و روحیه استکبارستیزی از این مولفه هاست.

وی بسیج، سپاه و نیروهای مسلح قدرتمند و هدایت مقتدرانه رهبر معظم انقلاب اسلامی را از دیگر مولفه های قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران معرفی کرد .

عضو مجلس خبرگان رهبری بسیج را نیروی مخلصی دانست که محدود به هیچ جناحی نیست و همواره در صف نخست برای حل مشکلات کشور قرار دارد.

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت: سخنرانی سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا علیه السلام مداحی و قرائت صلوات خاصه از برنامه‌های این مراسم بود.

بیش از 30هزار بسیجی از سراسر خراسان رضوی امروز در صحن جامع حرم رضوی در مشهد اجتماع و با آرمانهای انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمان کردند.

عکاس: محسن رحیمی عنبران