حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۷

اجرای تمهیدات ترافیکی اطراف حرم مطهّر رضوی علیه السّلام - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اجرای تمهیدات ترافیکی اطراف حرم مطهّر رضوی علیه السّلام

تمهیدات ترافیکی در هسته مرکزی مشهد با توجه به سخنرانی مقام معظم رهبری امروز در حرم رضوی اجرا می شود.

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی خبرگزاری صدا و سیما مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: با توجه به سخنرانی اجرای تمهیدات ترافیکی اطراف حرم مطهر رضویمقام معظم رهبری در حرم مطهر، امروز اول فروردین تمهیدات خاص ترافیکی در هسته مرکزی شهر به اجرا درآمده است

سیدمهدی امامی میبدی افزود: تا پایان امروز تردد وسائل نقلیه در خیابان های منتهی به حرم مطهر شامل طبرسی، امام رضا علیه السّلام، نواب صفوی و شیرازی ممنوع است.

او توقف خودروها در معابر منتهی به حرم رضوی را ممنوع اعلام کرد و افزود: خدمات دهی توقفگاه های حرم از بامداد امروز تا ساعت 24تعطیل است و هیچ خودرویی پذیرش نمی شود .

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: برای تسهیل در رفت و آمد زائران برای زیارت و شرکت در مراسم دیدار با رهبر توقفگاه های سازمان پایانه مسافربری امام رضا علیه السّلام امروز، یکم فروردین‌ از ساعت پنج بامداد تا اذان مغرب و پایان سخنرانی رهبری رایگان است..

امامی میبدی تاکید کرد: زائران و مجاوران برای جلوگیری از گره های ترافیکی از خودروهای عمومی برای تردد در هسته مرکزی شهر استفاده کنند و می توانند با توقف خودروهای خود در توقفگاه ضلع غربی و شرقی این پایانه با اتوبوس‌های تندرو خط پایانه مسافربری به حرم مطهر رضوی مشرف شوند.