رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

اجساد کوهنوردان فردا به مشهد منتقل می شود. - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اجساد کوهنوردان فردا به مشهد منتقل می شود.

معاون دادستان مشهد گفت: برای تسریع در انتقال اجساد کوهنوردان کامیون سردخانه‌داری به منطقه اعزام شده تا نسبت به تحویل اجساد اقدامات لازم را صورت دهد و این کامیون فردا به محل می‌رسد.

اجساد کوهنوردان فردا به مشهد منتقل می شود

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛  قاضی محمد بخشی افزود: بعد از مکاتبه با دادستان خرم‌آباد و مطرح شدن دغدغه سازمان‌های مردم نهاد و خانواده‌های مردم‌نهاد، با بازپرس پرونده تماس تلفنی داشتم که ایشان هم دغدغه‌های خاص خود را داشتند و با توجه به شرایط جوی منطقه قرار شد صبح فردا مجدداً کار تحقیق و تفحص در منطقه صورت بگیرد تا ان‌شاء‌الله آخرین کوهنورد نیز شناسایی شود.
وی گفت: پس از شناسایی، سپس نسبت به انتقال اجساد به مشهد اقداماتی صورت می‌گیرد؛ از نظر قضایی تحقیقاتی برای اجساد باید صورت گیرد و پزشکی قانونی نیز باید در این حوزه اعلام‌نظر کند و در مشهد هم اعلام آمادگی کردیم تا این اقدامات صورت گیرد.
معاون دادستان مشهد افزود:با توجه به اینکه یکی از اجساد هنوز پیدا نشده، باید تحقیق و تفحص کامل صورت بگیرد.

قاضب بخشی گفت: برای تسریع در انتقال اجساد کوهنوردان کامیون سردخانه‌داری به منطقه اعزام شده تا نسبت به تحویل اجساد اقدامات لازم را صورت دهد و این کامیون فردا به محل می‌رسد و توسط بازپرس دستور برای تسریع اقدامات پزشکی قانونی صورت می‌گیرد و تا فردا ظهر تحویل اجساد صورت می‌گیرد و سپس به مشهدمقدس منتقل می‌شوند.