رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

اختتامیه المپیاد فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اختتامیه المپیاد فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان در مشهد

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان کشور در این مراسم گفت: به هیاتاختتامیه المپیاد فرهنگی ورزشی جانبازان و معلولان در مشهد جانبازان و معلولین خراسان رضوی تبریک می‌گوییم که توانسته‌ اند در حوزه ورزش جانبازان و معلولین در جایگاه اول کشور قرار بگیرند.

خسروی وفا خاطرنشان کرد: استان خراسان رضوی دو سال متوالی است که توانسته رتبه برتر کشور را کسب کند و این امر تنها با مدیریت صحیح اتفاق افتاده است که نتیجه آن کسب این موفقیت بوده است.

او تصریح کرد: باید هیات‌ های استانی در حوزه ورزش‌ های جانبازان و معلولین به حوزه همگانی توجه داشته باشند همانطور که ورزش همگانی برای جامعه یک ضرورت است جانبازان و معلولین هم به آن احتیاج دارند و مطمئن هستم که استان خراسان رضوی در این حوزه هم موفق خواهد بود زیرا در حوزه ورزش‌ های همگانی استان موفق به کسب رتبه‌ های برتر کشور شده است.

المپیاد استقامت ویژه جانبازان و معلولین شهرستان مشهد از ابتدای تابستان به همت مدیریت تربیت بدنی همگانی شهرداری مشهد و در پنج رشته والیبال نشسته، بسکتبال با ویلچر، دو و میدانی، بوچیا و تنیس روی میز برگزار شد.