رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

اختتامیه اولین المپیاد ورزشی جام شهدای اصحاب رسانه خراسان رضوی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اختتامیه اولین المپیاد ورزشی جام شهدای اصحاب رسانه خراسان رضوی

اولین المپیاد ورزشی جام شهدای اصحاب رسانه خراسان رضوی با قهرمانی تیم شهید قاسمی دانا از روزنامه قدس به پایان رسید.

 اولین المپیاد ورزشی جام شهدای اصحاب رسانه خراسان رضوی به میزبانی بسیج و معاونت اداری و مالی صدا و سیمای خراسان رضوی در رشته های ورزشی پینگ پنگ، دارت و فوتسال در دو بخش خواهران و برادران در 2 سالن ورزشی مجموعه ورزشی صدا و سیمای خراسان رضوی  از سوم تا شانزدهم اسفندماه برگزار شد.

در رشته دارت که  با شرکت 19 شرکت کننده از تیم های روزنامه خراسان، قدس و شهرآرا، خبرگزاریهای فارس، تسنیم، ایسنا، مشهد فوری خبرگزاری بسیج برگزار شد، در بخش خواهران، مریم ربانی از سازمان بسیج رسانهای اول شد و خانم ها صفیه بیاتی از صدا و سیما و مهسا صادقی از روزنامه قدس به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند. در بخش آقایان، حسین صفا مهدوی و کاظم کاظمی از صدا و سیما به مقام های اول و دوم و مصیب خوانچه زر از سازمان بسیج رسانه به مقام سوم دست یافتند.

در رشته پینگ پنگ ، از بین 16 نفر شرکت کننده در بخش برادران، به ترتیب آقایان مصطفی نعمتی از روزنامه قدس، مهدی دنگ کوبان و رضا خزعلی مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در رشته فوتسال،  تیم هائی  از موسسه فرهنگی خراسان،  روزنامه شهر آرا،  روزنامه قدس ، سازمان فرهنگسرای رسانه، سازمان بسیج رسانه و  صدا و سیما حضور داشتند که در پایان تیم  شهید قاسمی دانا از روزنامه قدس به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های شهید حریری از  فرهنگسرای رسانه و تیم شهید خدادوست از صدا و سیمای خراسان رضوی به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست پیدا کردند.

شایان ذکر است که در مراسم اختتامیه ، تنی چند از اصحاب رسانه استان حضور داشتند که میهمان ویژه این مراسم پدر بزرگوار شهید حریری ، شهید مدافع حرم بودند که هدایا و جوایز این مسابقات را به نفرات و تیم های برتر اهداء کردند.