رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

اختتامیه مسابقات قرآن و عترت کارکنان و بازنشستگان صداوسیما در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اختتامیه مسابقات قرآن و عترت کارکنان و بازنشستگان صداوسیما در مشهد

باحضور مدیران سازمان صداوسيما، اختتامیه مسابقات قرآن و عترت کارکنان و بازنشستگان صداوسیما و خانواده های آنان در مشهد برگزار شد

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی ،خبرگزاری صداوسیما ،مدیر کل روابط عمومی صداوسیما و مسئول برگزاری مسابقات در این مراسماختتامیه مسابقات قرآن و عترت کارکنان و بازنشستگان صداوسیما در مشهد گفت: در بخش قرائت هادی ایزدپناهی ازتهران ،در ترتیل بهاره پانیاز از کرمانشاه اول شدند.

محمد رنجبران افزود: در حفظ 5 جزء برادران و خواهران  جمشید سورگی از خراسان جنوبی و مریم عربزاده از بوشهر اول شدند.

او گفت: در حفظ سوره نور و مومنون برادران و خواهران سعید نجفی و زهرا محمدی از قم ومرکزی حائز رتبه نخست این مسابقات شدند.

مدیر کل روابط عمومی صداوسیما افزود: در حفظ یک جزء نوجوانان پسر و دختر مرتضی بغلانی از خوزستان و ریحانه کانطوری از تهران مقام اول را بدست آوردند.

رنجبران گفت: در بخشهای جنبی هم محمد صادق عادل و علی اصغر عاملی از فارس و قزوین، رامین مهاجرانی از مرکزی مقام اول را به دست آوردند.

او افزود:  ماشاء الله میرزاییان از چهازمحال بختیاری، رضا موسی الرضایی از خراسان رضوی و حمیده کارگزار از تهران از نفرات نخست در بخش جنبی این مسابقات هستند.

این مسابقات از مهرماه با حضور 3هزار و 19شرکت کننده در مراکز استانها در  رشته های قرائت ،ترتیل، حفظ و مفاهیم و بخشهای جنبی  شامل خوشنویسی، پژوهش، فیلم کوتاه 110 ثانیه ای برگزار شد .

در  پایان این مراسم از دو خانواده شهید حسنی کارگر و نظام دوست تقدیر شد

همچنین در این مراسم از پنج مرکز فعال قرآنی هم قدردانی شد.