Skip to Content

اختصاص ۲۱ رام قطار فوق‌العاده به مقصد مشهد

اختصاص ۲۱ رام قطار فوق‌العاده به مقصد مشهد

مدیر کل تعرفه و نظارت بر بازار راه آهن از اختصاص ۲۱ رام قطار فوق العاده با ظرفیت حدود ۱۸ هزار و ۶۵۰ تعداد صندلی از مبدا شهرهای تهران، تبریز، زنجان و مراغه به مقصد مشهد و ۱۰ رام قطار حومه ای در محور خراسان و تهران- قم به منظور رفاه حال زائرین امام هشتم (ع) خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، مرتضی جعفری گفت: به منظور رفاه حال زائران امام هشتم (ع) از تاریخ 27 آذر ماه ، ۱۳رام قطار در محور تهران – مشهد به صورت فوق العاده اختصاص یافته است.

وی افزود: این تعداد قطار شامل قطارهای اتوبوسی و ۶ تخته هستند که با این وجود حدود ۵۰۸۰ صندلی به ظرفیت قطارهای این محور افزوده خواهد شد.

جعفری تصریح کرد: در همین راستا ۴ رام قطار در محور تبریز – مشهد با ظرفیت ۳۰۰صندلی ،۲ رام قطار در محور زنجان- مشهد با ظرفیت ۵۹۴صندلی و ۲ رام قطار در محور مراغه –مشهد با ظرفیت ۴۶۲ صندلی اختصاص یافته است.

مدیر کل تعرفه و نظارت بر بازار راه آهن با اشاره به افزایش تعداد قطارهای حومه ای دراین ایام در محور خراسان و قم خاطرنشان کرد:علاوه بر قطارهای اختصاص یافته در سایر شهرها به مقصد مشهد و بالعکس از تاریخ 25 آذر ماه تا پنجم دی ماه؛ روزانه۱۰ رام قطار حومه‌ای در شهرهای نیشابور، آزاد ور، عطار و نقاب و قم با ظرفیتی حدود ۲ هزار و ۵۶۰ صندلی به منظور رفاه حال زائران ثامن الائمه (ع)اختصاص یافته است.