Skip to Content

ارتباط بنیاد با تشکل‌های ایثارگری، اعتمادسازی ایثارگران به این نهاد است

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: ارتباط بنیاد با تشکل‌های ایثارگری اعتماد میان جامعه ایثارگری و این نهاد را افزایش داده و ماموریت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران را مهم‌تر و خطیرتر می‌کند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از خراسان رضوی، عابدین عابدی مقدم در نخستین نشست هم اندیشی مسئولین تشکل‌های ایثارگری استان خراسان رضوی که در آستانه میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) در سالن شهید هاشمی نژاد بنیاد خراسان رضوی برگزار شد، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم خاندان معزز شاهد و ایثارگر نیازمند این است که از تشکل‌های ایثارگری حمایت کند.
وی خاطرنشان کرد: بی شک هیچکس و هیچ همراهی بهتر از این تشکل‌ها نمی توانددر این حوزه موثر باشد، جامعه بزرگ ایثارگری با جان و دل با این فرهنگ آشنا و خود ایجاد کننده آن هستند، از طرفی تشکل‌های ایثارگری نیز نیازمند حمایت بنیاد هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت ارتباط موثر با جامعه ایثارگری و دریافت مشکلات و تنگناهای آنان نیازمند ارتباط گیری با تشکل‌های ایثارگری است، ضمن اینکه ارتباط بنیاد با تشکل‌های ایثارگری اعتماد میان جامعه ایثارگری و این نهاد را افزایش داده و ماموریت‌های بنیاد خراسان رضوی را مهم‌تر و خطیرتر می‌کند.
عابدی مقدم خاطرنشان کرد: تشکل‌های ایثارگری باید خود را با حمایت بنیاد توانمند کنند و در هر حوزه‌ای که ورود پیدا می‌کنند کار قوی و موثری را از خود ظهور و بروز دهند.
وی افزود: تشکل‌های ایثارگری باید حول محور نظام ولایت فقیه و خارج از زاویه‌‌بندی‌های سیاسی کار خود را انجام دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: این تشکل‌ها باید یکدیگر را در ماموریت‌های خود همیاری و کمک کنند و با ورود همه جانبه خود به صحنه خدمت ثابت کنند که ایثارگران همواره زنده و پویا هستند و کارهای خوب و بزرگ و موثر توسط آنان انجام می‌شود.
وی در پایان این نشست از کلیه تشکل‌های ایثارگری حاضر در این جلسه خواست که در همایش بزرگ منتظران حضرت حجت(عج) که همزمان با 15 خرداد ماه در عرصه میدان شهدا مشهد مقدس برگزار می شود با تمام ظرفیت و قوا کمک و حضور پیدا کنند.