Skip to Content

ارتش تمامی تحرکات دشمنان فرا منطقه ای را زیرنظر دارد

ارتش تمامی تحرکات دشمنان فرا منطقه ای را زیرنظر دارد

فرمانده قراگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن الائمه(ع) درخراسان رضوی گفت: ارتش جمهوری اسلامی مستقر در این استان تمامی تحرکات دشمنان فرا منطقه ای را در این منطقه تحت نظر دارد.

امیر سرتیپ دوم 'رضا آذریان' روز چهارشنبه در حاشیه دیدار با خانواده شهید رستمی درگفت و گو با خبرنگاران در تربت حیدریه افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه تحرک دشمن در خراسان رضوی برنامه دارد و مراقب تمام ترفندهای احتمالی آنان است.

وی گفت: در حال حاضر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در همه ابعاد به دنبال آن هستند که دشمن چه نقشه ای دارد و برای تمام توطئه ها برنامه داشته و آنها را رصد می کنند.

فرمانده قراگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن الائمه(ع) درخراسان رضوی با اشاره به چابک سازی نیروهای ارتش در این استان، اظهار کرد: اکنون ارتش جمهوری اسلامی توان رزمی خود را به مراتب بالاتر برده به طوری که در کمترین زمان ممکن نیروها جابجا می شوند.

سرتیب دوم آذریان با اشاره به رشادتهای رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس، افزود: با تجربه ای که ارتش جمهوری اسلامی از دفاع مقدس کسب کرده اکنون درآمادگی کامل به سر می برند. 

وی تصریح کرد: اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی، نشان از صلح و دوستی در منطقه و بازدارندگی در برابر دشمنان انقلاب اسلامی است.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 77 ثامن الائمه در خراسان رضوی با اشاره به رزمایش های مختلف ارتش در منطقه، گفت: این رزمایش ها نشان دهنده اقتدار جمهوری اسلامی ایران در برابر هر گونه تهاجم دشمنان به این انقلاب و نظام است.

سرتیب دوم آذریان افزود: در راستای فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید با اجرای رزمایشات ، بازدیدهای مکرر از یگانهای نظامی و برنامه های مصوب آموزشی بر توان رزمی خود بیافزاییم.

شهید 'مهدی رستمی' سرباز ارتش جمهوری اسلامی ایران در لشکر 88 سیستان و بلوچستان مستقر در زادها بود که حین انجام خدمت مقدس سربازی در 16 مهر سال 1366 در منطقه عملیاتی سومار به درجه رفیع شهادت نایل شد.