رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

ارتقاء پوشش دیجیتال شهرستان تربت حیدریه - محتوای خبر

 

 

متن خبر

ارتقاء پوشش دیجیتال شهرستان تربت حیدریه

دیدار رستمی معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه با محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی

 
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی، محسن نصر پور مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت های اقتصادی، فرهنگی و علمی شهرستان تربت حیدریه گفت: این شهرستان قطب تولید زعفران کشور است. همچنین صنایع تولیدی خوبی را داراست که در سال رونق تولید قابلیت پرداختن به آن در رسانه استانی وجود دارد.
محسن نصر پور گفت: بزرگان و مفاخر متعددی مثل شفیع کدکنی، بی بی حسنیه و سرداران شهید در شهرستان تربت حیدریه وجود دارند که قابلیت ساخت مستند از زندگی این بزرگان وجود دارد.
مدیر کل صدا و سیما با اشاره به تفاهم نامه این مرکز با رستمی معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: تا پایان سال 98 درصد جمعیت برخوردار شهرستان تربت حیدریه از شبکه دیجیتال از 94 درصد فعلی به 98 درصد ارتقاء پیدا خواهد کرد و روستاهای بیشتری از نعمت شبکه دیجیتال برخوردار خواهند شد و تعداد شبکه های تلویزیونی و رادیویی قابل دریافت در این شهرستان افزایش خواهد یافت.
رستمی معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه از مدیر کل و همکاران صدا و سیمای خراسان رضوی به خاطر پوشش خوب سفر رئیس مجلس شورای اسلامی به این شهرستان و تولید و پخش برنامه های مفید از نحوه تولید، جمع آوری و نگهداری زعفران تقدیر و تشکر کرد و ضمن امضاء تفاهم نامه مشترک رسانه ای با صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: فرمانداری تربت حیدریه از هر برنامه ای که منجر به رونق تولید، معرفی صنایع تولیدی، مفاخر و صنایع دستی این شهرستان شود استقبال می کند.