حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

استاندار خراسان رضوی: حل فوری مشکلات جزئی در 18 شعبه اخذ رای - محتوای خبر

 

 

متن خبر

استاندار خراسان رضوی: حل فوری مشکلات جزئی در 18 شعبه اخذ رای

استاندار خراسان رضوی گفت : از چهار هزار و 573 شعبه اخذ رای در این استان فقط 18 شعبه به دلیل برخی مسائل جزئی با اندکی تاخیر کار خود را آغاز کردند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان در جمع خبرنگاران افزود : این مشکل به فوریت و در همانتاخیر رای گیری فقط در 18 شعبه خراسان رضوی ساعت اولیه رفع شد اما این موضوع بزرگنمایی شد.

وی علت عمده بروز  مشکل در این تعداد شعب را نبود حضور هیات نظارت یا نیروی انتظامی و یا نبود کد ارتباطی و مانند آن اعلام کردو افزود : این شرایط موجب شد صندوق ها با تاخیر کار اخذ آراء‌ را آغاز کنند .

رشیدیان  با بیان اینکه هم اکنون مشکل خاصی در شعب وجود ندارد گفت: در زمینه برخی شایعات مربوط به ممهور نشدن تعرفه ها هم ، این امر هم بزرگ نمایی شده و مشکل جدی وجود نداشته است.

او افزود: در فرایند اخذ آراء دو مهر وجود دارد که شامل مهر هیات اجرایی و شورای نگهبان است و هر مشکلی هم وجود داشته باید به سرعت با حضور نماینده نامزدها رفع ابهام می شود.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا روز جمعه همزمان با سراسر کشور در چهار هزار و 573شعبه اخذ رای شهرها و روستاهای استان خراسان رضوی جریان دارد.