حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۷

استقبال استاندار خراسان رضوی از زائران ثامن الحجج علیه السّلام - محتوای خبر

 

 

متن خبر

استقبال استاندار خراسان رضوی از زائران ثامن الحجج علیه السّلام

استاندار خراسان رضوی امروز با حضور در فرودگاه و ایستگاه راه آهن مشهد مقدس با استقبال از زائران امام رضا علیه السّلام به آنها شاخه های گل اهداء کرد .

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی،خبرگزاری صدا و سیما، در این مراسم علیرضا رشیدیان به همراه جمعی از مسئولان اجرایی و فرهنگی خراساناستقبال استاندار خراسان رضوی از زائران ثامن الحجج(ع) رضوی از نقاط مختلف  فرودگاه و راه آهن نیز دیدن کردند .

حضور در جمع صمیمی زائران امام هشتم علیه السّلام و دیدار و گفتگوی رو در رو با آنها و شرکت در جشن نوروزی در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد از دیگر برنامه های استاندار و هیات همراه بود .

استاندار خراسان رضوی در گفتگو با خبر نگار ماگفت : از 25 اسفند تا دیروز بیش از 3 میلیون و 500 زائر نوروزی امام هشتم علیه السّلام به مشهد مقدس وارد و از آنجا خارج شده اند .

علیرضا رشیدیان افزود : همه دستگاه های دولتی استان و مشهد مقدس تا پایان تعطیلات نوروز آماده پذیرایی از زائران امام مهربانیها و خدمت رسانی به آنها هستند .

او گفت: پیش بینی می شود امسال ورود و خروج زائران نوروزی امام رضا علیه السبلام به مشهد مقدس و استان خراسان رضوی بیشتر از پارسال باشد.