حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۲۹ تیر ۱۳۹۷

اسرائیل در حال نابودی و اضمحلال - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اسرائیل در حال نابودی و اضمحلال

اسرائیل در حال نابودی و اضمحلال

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز خراسان رضوی، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه های  نماز جمعه در حرم اسرائیل در حال نابودی و اضمحلالمطهر رضوی با اشاره به وضعیت رژیم صهیونیستی در منطقه و روند اضمحلال آن، اظهار کرد: حدود 50 سال قبل و در ژوئن 1967 با اراده آمریکا 2 میلیون صهیونیست اراضی اعراب را تصرف کردند.

امام جمعه مشهد افزود: با توطئه نظامی و جنگ نابرابر، رژیم صهیونیستی با حمایت دنیای استکبار تجاوز به لبنان را آغاز کرد اما پس از 33 روز این نبرد با شکست سنگین صهیونیست ها و پیروزی حزب الله به پایان رسید.

او گفت: با اعتراف رژیم صهیونیستی به شکست سنگین در این جنگ، بی اعتمادی به ارتش این رژیم افزایش یافت و حزب الله و سید حسن نصرالله در صدر شخصیت های عربی منطقه درآمده و کابوسی برای صهیونیستها شدند.

آیت الله علم الهدی افزود: با این جنگ امنیت لبنان در برابر رژیم صهیونیستی تامین شد و مقاومت 33 روزه به نماد حماسه و غیرت جوانان آموزش دیده در مکتب اسلام و انقلاب تبدیل شد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران محور مقاومت و نماد حماسه و غیرت در دنیاست، اظهار کرد: مبنای حماسه و غیرت در دنیای امروز، مردم و انقلاب اسلامی ایران و رهبر معظم انقلاب است.

او با تاکید بر دوری از استکبار در عرصه فعالیتهای سیاسی، اجتماعی و زندگی فردی، گفت: روحیه استکباری انسان را به مرحله کفر پیش می برد تا جایی که آیات الهی را نیز تکذیب کند.

آیت الله علم الهدی در بخش دیگری از سخنانش از رفتار برخی از نمایندگان مجلس برای سلفی گرفتن با فدریکا موگرینی انتقاد کرد.