Skip to Content

اعلام آمادگی پنج کشور برای حضور در رقابت های کشتی جام کودک

اعلام آمادگی پنج کشور برای حضور در رقابت های کشتی جام کودک

به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی، تاکنون کشورهای ترکیه، ارمنستان، آذربایجان، قرقیزستان و عراق برای حضور در این رقابت ها که در رده سنی نوجوانان برگزار می شود، اعلام آمادگی کرده اند.

فدراسیون کشتی در حال رایزنی برای حضور چند تیم دیگر از جمله گرجستان، روسیه و قزاقستان است.

همچنین «لیونت سن» داور المپیکی کشور ترکیه، به عنوان داور بی طرف و نماینده فدراسیون بین المللی کشتی (فیلا) در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام کودک روزهای 4 و 5 اردیبهشت ماه در سالن ورزشی شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.

اسامی ورزشکاران تیم های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان در جام کودک به شرح زیر است:

*کشتی آزد:

42 کیلوگرم: میلاد عبدی (همدان)، امیر پرسته و علیرضا یزدانی (مازندران)، حسین نظری (کرمانشاه)، عبدالله سحری (گیلان) و فرشید رییسی (تهران).

46 کیلوگرم: رضا علی جان زاده، حسین رسولی و افشین رحمانی (مازندران)، سعید انوری (همدان)، حسین یک تن و فردین رمضانی (گیلان).

50 کیلوگرم: یونس امامی و امید منصوری (تهران)، وحید پاشایی (اردبیل)، احمد احمدی (آذربایجان شرقی)، حمیدرضا بختیاری (همدان) و امیر عرب (گلستان).

54 کیلوگرم: کاوه رحمت آبادی (کرمانشاه)، سروش ژدوار (خوزستان)، مهدی اکبری و پوریا ترابی (تهران)، سالار قیاسی (لرستان) و محمد حسن خلسه (مازندران).

58 کیلوگرم: کمیل نورمحمدی (تهران)، مجتبی عموزاد و ابراهیم قلی پور (مازندران)، محمدمهدی مهدی پور(گیلان)، کیوان رستم آبادی (کرمانشاه) و مسعود افتخاری مقدم (خراسان رضوی).

63 کیلوگرم: امیررضا اکبرزاده و حسین یوسفی (مازندران)، میثم عبادی (تهران)، علی سیفی (ایلام)، محسن مرادی (لرستان) و فرهاد مقدم (زنجان).

69 کیلوگرم: محمدرسول غلامی و شهریار محمودی (مازندران)، محمدرضا آرش (لرستان)، ابوالفضل سلیمانی (تهران)، وحید کوشش خواه (گیلان) و امیر چهاردولی (همدان).

76 کیلوگرم: امیرحسین خطی (مازندران)، دانیال شریعتی (همدان)، حامد منافیان (آذربایجان شرقی)، علی گوهری (البرز)، علیرضا خجسته (گیلان) و رسول صحرایی (خراسان رضوی).

85 کیلوگرم: توکل اسدیان و محمد مقصودیان (مازندران)، علی شعاعی و امیررضا فتاحی (تهران)، علی آرین پور (کرمانشاه) و رضا کاظم نژاد (اردبیل).

100 کیلوگرم: امیرعلی یوسف، مرتضی فتاح زاده و سعید عنبری (تهران)، افشین میرزاپور(اردبیل) و پویا نعیمی (کرمانشاه).

سرمربی: سید مراد محمدی

مربیان: تورج ظفری، علی اصغر بذری، محمد اصلانی، سه مربی از مازندران، دو مربی از تهران، یک مربی از همدان، کرمانشاه، لرستان، گیلان، اردبیل، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی با معرفی هیأت کشتی

سرپرست: سید جعفر موسوی

*کشتی فرنگی:

42 کیلوگرم: محمدجواد رضایی و علیرضا نجاتی (قم)، محمد سالاری (خراسان رضوی)، علی دستار(کرمان)، اصغر حسین وند (خوزستان) و فرهاد رضوانی (گیلان).

46کیلوگرم: مصطفی گلاوی مقدم (خراسان رضوی)، محمد محمدی و سعید امنی (تهران)، مهدی محسن نژاد و امین کویه (خوزستان) و حسن نوروزی (مازندران).

50 کیلوگرم: علی گوران و ماهان معصومی (فارس)، حامد تاب و علی شاپیری (خوزستان)، مجید صالحی (چهارمحال و بختیاری) و سینا شجیعی (کردستان).

54 کیلوگرم: میثم دلخانی و محمود معصومی (فارس)، محمد فلاح (خوزستان)، وحید روحی (خراسان شمالی)، رضا نعیمایی (مازندران) و مرتضی فتحی (تهران).

58 کیلوگرم: سعید شاهرخی (تهران) محمدحسن حسینی و علیرضا افتخاری مقدم (خراسان رضوی)، رضا کبیری(خوزستان)، مرتضی میرزاپور(مازندران) و حمید عالی زاده (اردبیل).

63 کیلوگرم: هاشم محمودی (اردبیل)، حسین ابراهیم (قم)، حمیدرضا جعفری (فارس)، حسن شیرمهدی (خوزستان)، ناصرعلیزاده (مازندران) و امیررضا اعلایی (گیلان).

69 کیلوگرم: علی احمدپور(مازندران)، سیداحسان موسوی (خوزستان)، سید محمود چوبچیان و محمد نقی قربانی (گیلان)، حسین فروزنده (اردبیل) و رضا عین آبادی (خراسان رضوی).

76 کیلوگرم: کوروش خلیلی و سعید یوسفی(تهران)، حسن فروزنده (اردبیل)، امیر اشکان قاسم زاده (گیلان)، علی معاونی(فارس) و مهران اصغری (مازندران).

85 کیلوگرم: محمد ریاضی (فارس)، حامد احمدزاده (البرز)، علی قاسمی (مازندران)، سعید لرستانی (کرمانشاه)، محمد محمدی (خراسان شمالی) و امیرمحمد حیدری پور(خوزستان).

100 کیلوگرم: سهیل کهنسال و نامدار اسدی (خوزستان)، حمیدرضا کریمی و هاشم کریمی (آذربایجان شرقی)، امین عسگری (تهران) و سجاد موسوی (خراسان رضوی).

سرمربی: علی اشکانی (تهران)

مربیان: بهرام حسین زاده (تهران)، روح الله میکائیلی(قم)، صابر میرزاده (مازندران)، امید مولایی (آذربایجان شرقی)، آرش دوستی (خوزستان)، علیرضا چمیانی(فارس)، ایوب علائی (تهران)، مرتضی پایی نیا (لرستان)، عادل کشکولی(گیلان)، فرزاد ایمان علیزاده (خوزستان) و استان های اردبیل و خراسان رضوی بایستی هرکدام یک نفر مربی معرفی کنند.