Skip to Content

اعلام برنامه هفته چهاردهم تا بیست‌ودوم لیگ دسته اول

اعلام برنامه هفته چهاردهم تا بیست‌ودوم لیگ دسته اول

کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته چهاردهم تا بیست‌ودوم لیگ دسته اول فوتبال را اعلام کرد. 

 لیگ، برنامه هفته چهاردهم تا بیست‌ودوم لیگ دسته اول به شرح زیر است:

هفته چهاردهم یکشنبه 26 بهمن

سیاه‌جامگان مشهد- شهرداری تبریز ساعت 14

نساجی مازندران- آلومینیوم هرمزگان

نفت و گاز گچساران- نیروی زمینی تهران

مس کرمان- تربیت نوین یزد

شهرداری اردبیل- استقلال اهواز

پارسه تهران-صنعت نفت آبادان

فولاد یزد- صنایع اتکاء گلستان

گل‌گهر سیرجان- راهیان کرمانشاه

داماش گیلان- مس رفسنجان

این دیدارها ساعت 14 و 15 دقیقه برگزار می‌شود.

شهرداری بندرعباس- پاس همدان ساعت 14 و 30 دقیقه

ایرانجوان بوشهر- فجرسپاسی شیراز ساعت 14 و 45 دقیقه

فولادنوین اهواز- گیتی‌پسند اصفهان ساعت 14 و 45 دقیقه

هفته پانزدهم یکشنبه 3 اسفند

صنایع اتکاء گلستان- گل‌گهر سیرجان ساعت 14 و 15 دقیقه

نساجی مازندران- ایرانجوان بوشهر

تربیت‌نوین یزد- نفت و گاز گچساران

فجرسپاسی شیراز- شهرداری اردبیل

گیتی‌پسند اصفهان- مس کرمان

پارسه تهران- فولاد یزد

پاس همدان- سیاه‌جامگان مشهد

مس رفسنجان - شهرداری بندرعباس

راهیان کرمانشاه- داماش گیلان

این دیدارها ساعت 14 و 30 دقیقه برگزار می‌شود.

آلومینیوم هرمزگان - نیروی زمینی تهران ساعت 14 و 45 دقیقه

استقلال اهواز- فولاد نوین اهواز 15

صنتعت نفت آبادان- شهرداری تبریز

این دو دیدار ساعت 15 برگزار می‌شود.

هفته شانزدهم یکشنبه 10 اسفند

سیاه‌جامگان مشهد- مس رفسنجان ساعت 14 و 30 دقیقه

نیروی زمینی تهران- تربیت‌نوین یزد

شهرداری اردبیل- نساجی مازندران

نفت‌وگاز گچساران- گیتی‌پسند اصفهان

مس‌کرمان-استقلال اهواز

فولاد یزد- صنعت نفت آبادان

شهرداری تبریز- پاس همدان

گل‌گهر سیرجان- پارسه تهران

داماش گیلان- صنایع اتکاء گلستان

این دیدارها ساعت 14 و 45 دقیقه برگزار می‌شود.

شهرداری بندرعباس-راهیان کرمانشاه ساعت 15

ایرانجوان بوشهر- آلومینیوم هرمزگان

فولادنوین اهواز- فجرسپاسی شیراز

این دو دیدار ساعت 15 و 15 دقیقه برگزار می‌شود.

هفته هفدهم شنبه 16 اسفند

گیتی‌پسند اصفهان- نیروی زمینی تهران

نساجی‌مازندران- فولادنوین اهواز

فجرسپاسی شیراز- مس کرمان

فولادیزد-گل‌گهر سیرجان

مس‌رفسنجان-شهرداری تبریز

پارسه تهران- داماش گیلان

راهیان کرمانشاه- سیاه‌جامگان مشهد

صنایع اتکاء گلستان- شهرداری بندرعباس

این دیدارها ساعت 15 برگزار می‌شود.

آلومینیوم هرمزگان- تربیت‌نوین یزد ساعت 15 و 15 دقیقه

استقلال اهواز- نفت و گاز گچساران

ایرانجوان بوشهر- شهرداری اردبیل

صنعت نفت آبادان- پاس همدان

این دیدارها ساعت 15 و 30 دقیقه برگزار می‌شود.

هفته هجدهم شنبه 23 اسفند ماه

سیاه‌جامگان مشهد- صنایع اتکاء گلستان ساعت 14 و 45 دقیقه

شهرداری اردبیل- آلومینیوم هرمزگان

تربیت‌نوین یزد- گیتی‌پسند اصفهان

نیروی زمینی تهران- استقلال اهواز

مس‌کرمان- نساجی مازندران

نفت‌وگاز گچساران- فجرسپاسی شیراز

گل‌گهر سیرجان- صنعت نفت آبادان

پاس‌همدان- مس رفسنجان

داماش گیلان- فولاد یزد

شهرداری تبریز- راهیان کرمانشاه

این دیدارها ساعت 15  دقیقه برگزار می‌شود.

شهرداری بندرعباس- پارسه تهران ساعت 15 و 15 دقیقه

فولادنوین اهواز- ایرانجوان بوشهر ساعت 15 و 30 دقیقه

هفته نوزدهم دوشنبه 17 فروردین 1394

شهرداری اردبیل- فولادنوین اهواز

فجرسپاسی شیراز- نیروی زمینی تهران

نساجی مازندران- نفت‌و گاز گچساران

گل‌گهر سیرجان- داماش گیلان

فولادیزد - شهرداری بندرعباس

صنایع اتکاء گلستان- شهرداری تبریز

پارسه‌تهران - سیاه‌جامگان مشهد

این دیدارها ساعت 16 و 15 دقیقه برگزار می‌شود.

آلومینیوم هرمزگان- گیتی‌پسند اصفهان

راهیان کرمانشاه-پاس همدان

این دیدارها ساعت 16 و 30 دقیقه برگزار می‌شود.

استقلال اهواز- تربیت‌نوین یزد

ایرانجوان بوشهر- مس کرمان

صنعت نفت آبادان- مس رفسنجان

این دیدارها ساعت 16 و 45 دقیقه برگزار می‌شود.

هفته بیستم دوشنبه 24 فروردین 94

فولادنوین اهواز - آلومینیوم هرمزگان

گیتی‌پسند اصفهان- استقلال اهواز

مس کرمان-شهرداری اردبیل

تربیت‌نوین یزد- فجرسپاسی شیراز

-نفت‌وگاز گچساران- ایرانجوان بوشهر

نیروی زمینی تهران- نساجی مازندران

داماش گیلان- صنعت نفت آبادان

مس رفسنجان- راهیان کرمانشاه

شهرداری بندرعباس - گل‌گهر سیرجان

پاس همدان- صنایع اتکاء گلستان

سیاه‌جامگان مشهد- فولادیزد

شهرداری تبریز - پارسه تهران

این دیدارها ساعت 16 و 30 دقیقه برگزار می‌شود.

هفته بیست و یکم دوشنبه 31 فروردین 94

آلومینیوم هرمزگان- استقلال اهواز

فولادنوین اهواز- مس کرمان

فجرسپاسی شیراز- گیتی‌پسند اصفهان

شهرداری اردبیل- نفت و گاز گچساران

نساجی مازندران - تربیت‌نوین یزد

ایرانجوان بوشهر- نیروی زمینی تهران

صنعت نفت آبادان- راهیان کرمانشاه

داماش گیلان- شهرداری بندرعباس

صنایع اتکاءگلستان- مس رفسنجان

گل‌گهر سیرجان- سیاه‌جامگان مشهد

پارسه تهران- پاس همدان

فولاد یزد- شهرداری تبریز

این دیدارها ساعت 16 و 45 دقیقه برگزار می‌شود.

هفته بیست و دوم دوشنبه 7 اردیبهشت 94

مس کرمان- آلومینیوم هرمزگان

استقلال اهواز- فجرسپاسی شیراز

نفت و گاز گچساران- فولادنوین اهواز

گیتی‌پسند اصفهان- نساجی مازندران

نیروی زمینی تهران- شهرداری اردبیل

تربیت‌نوین یزد- ایرانجوان بوشهر

شهرداری بندرعباس- صنعت نفت آبادان

راهیان کرمانشاه- صنایع اتکاء گلستان

سیاه‌جامگان مشهد- داماش گیلان

مس رفسنجان- پارسه تهران

شهرداری تبریز- گل‌گهر سیرجان

پاس همدان- فولادیزد

این دیدارها ساعت 16 و 45 دقیقه برگزار می‌شود.