رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

اعلام رتبه‌های اوّل و سوم مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اعلام رتبه‌های اوّل و سوم مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهد

مسابقات رباتیک آزاد کشوربا معرفی برگزیدگان در مشهد پایان یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ، هفتمین دوره مسابقات رباتیک آزاد کشور با معرفی افراد و گروههای برتر در هشت پایان مسابقات رباتیک آزاد کشور در مشهدرشته تخصصی در مشهد به پایان رسید.

دبیر برگزاری این مسابقات گفت: پس از سه روز رقابت در این مسابقات در رشته رالی تیم های "سیلور" از کرج و "اسپایدر"و "کینگ این فاینالی" هر دو از تهران به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به دست آوردند و در رشته حل ماز تیم های کاشان A و B و تیم یزد به ترتیب اول تا سوم شدند.

محمد کربلایی حسینی افزود: در رشته نوریاب نیز تیم کاشان A اول شد و تیم های "آرسکا رباتیک" از قوچان و "راد"از مشهد مقام دوم و سوم را کسب کرد.

او گفت: در رشته مسیریاب نیز تیم های کاشان C، شاهرود و کاشان A به ترتیب رتبه های اول تا سوم را بدست آوردند و در رشته رباتیک خلاق هم تیم های "کارینا" از کرمانشاه ،"کاسپین" از آستارا و تیم "یا ابا صالح" از مشهد به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.

دبیر مسابقات افزود: در رشته انفرادی آتش نشان، مرضیه صیفی از کرمانشاه، حبیب الله باقری از مشهد و امیر کریمی از بجنورد رتبه اول تا سوم را کسب کردند.

حسینی با اشاره به برگزاری مسابقات جنگجو در 2 رده سنی نونهالان و نوجوانان گفت: در رده سنی نونهالان این رشته، تیم های "شاهین جنوب" از گچساران، "می سی نو" از بجنورد و "بلک روبو" از گچساران و در رده سنی نوجوانان نیز تیم های "ماتادور" و "اسپایدر"هر دو از کردکوی و تیم "روبوکام 2"از فارسان به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.

وی گفت: در رشته فوتبالیست هم که در دو رده سنی برگزار شد، در گروه سنی نونهالان تیم "رویو" از زاهدان، "شهید حسین پور سلطانی" از تربت جام و "شکوفه های آریایی B"از رشت و در رده سنی نوجوانان این رشته نیز تیم پ"اسپایدر از کردکوی، "ماهان ماسال" از صومعه سرا و "عقاب های پیشرو" از رفسنجان به ترتیب در جایگاههای اول تا سوم قرار گرفتند.

هفتمین دوره مسابقات رباتیک آزاد کشور با حضور پ245تیم و 800شرکت کننده در سومین سال متوالی در مشهد به میزبانی شرکت پدیده شاندیز برگزار شد.

بجز دوره چهارم که در اصفهان برگزار شد بقیه دوره‌ها در مشهد برگزار شده است.