رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

اعلام مسیر راهپیمایی روز قدس در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اعلام مسیر راهپیمایی روز قدس در مشهد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان رضوی گفت: راهپیمایی روز قدس در ۱۲۰ نقطه از استان خراسان رضوی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد سلطانی امروز در نشست خبریاعلام مسیر راهپیمایی روز قدس در مشهدبرگزاری مراسم راهپیمایی روز جهانی  قدس افزود: یکی از اهداف بلند جمهوری اسلامی ایران دفاع از مظلومان و مقابله با ظالمان است.

سلطانی گفت: راهپیمایی روزجهانی قدس همزمان با سراسر کشور، در مشهد نیز از ساعت 10 صبح از میدان ۱۵ خرداد به سمت حرم مطهر رضوی برگزار می شود.

او گفت: برادران شرکت کننده در مراسم راهپیمایی از سمت راست و خواهران از سمت چپ خیابان امام رضا علیه السّلام به سمت حرم مطهر رضوی راهپیمایی می کنند و خواهران از ورودی باب الجوادعلیه السّلام و برادران از ورودی باب الرّضا علیه السّلام وارد صحن جامع رضوی حرم امام رضا علیه السّلام می‌شوند و در رواق امام خمینی رحمت الله و دیگر اماکن مسقف حرم رضوی مستقر می‌شوند.

سلطانی ادامه دارد: سخنران پایانی مراسم سعید جلیلی نماینده ولی فقیه در شورای عالی امنیت ملی است و نماز جمعه به امامت آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد برگزار و پس از آن قطعنامه سراسری راهپیمایی قرائت می شود.

او افزود: این راهپیمایی همزمان در ۱۲۰ نقطه در سراسر استان به سمت مصلا های نماز جمعه شهرستان ها برگزار می‌‌شود.