رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

اعلام نتایج انتخابات شورای شهرهای جغتای و نقاب - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اعلام نتایج انتخابات شورای شهرهای جغتای و نقاب

نتایج انتخابات شورای شهر جغتای و نقاب اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، فرماندار شهرستان جغتای گفت: با شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی اعلام نتایج انتخابات شورای شهرهای جغتای و نقابمرکز این شهرستان، ابوطالب جغتایی با هزار و 729 رای، محمد رضا نیکنام با هزار و 440 رای، سید رضا راه چمنی با هزار و 347 رای، علی اکبر بهفروز با هزار و 322 رای و احمد احمدی زاده با هزار و 200 رای به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر جغتای انتخاب شدند.

محمد علی آبادی افزود: نوروز علی نوروزی، حسین جغتایی و عباسعلی محبی فر نیز به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر جغتای برگزیده شدند

او گفت:دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با سراسر کشور در 58 شعبه اخذ رای ثابت و سیار شهرستان جغتای برگزار شد و بیش از 950 نفر در بخش های مختلف اجرایی، نظارت و بازرسی برگزاری انتخابات این شهرستان را بر عهده داشتند.

فرماندار جوین هم گفت: موسی الرضا شمس آبادی با سه هزار و 67ر ای، اصغر وکیلی با 2 هزار و 829 رای، حسن منجی فر با 2 هزار و 623 رای، سعید ملایجردی با 2 هزار و 534 رای و علی شمس آبادی با 2 هزار و 467 رای به عنوان اعضای شورای اسلامی شهر نقاب انتخاب شدند.

حسین جمشیدی افزود: همچنین محمد ملایجردی با دو هزار و 261 رای و هادی نقابی با 2 هزار و 105 رای به عنوان اعضای علی البدل پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی جوین برگزیده شدند.

وی گفت: 65 شعبه اخذ رای در جوین دایر بود.

جمعیت جوین بر اساس سرشماری پارسال 54 هزار و 488 نفر است که 38 هزار و 500 نفر واجد شرایط شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بودند.

نقاب مرکز شهرستان جوین است.