رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

اعلام ویژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا علیه السّلام در حرم رضا علیه السّلام - محتوای خبر

 

 

متن خبر

اعلام ویژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا علیه السّلام در حرم رضا علیه السّلام

ویژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا علیه السّلام در حرم رضا علیه السّلام اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی ، معاون تبلیغات آستان قدس رضوی گفت: همزمان با بیست و سوم ذی‌قعده، روز زیارتیاعلام ویژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا(ع) در حرم رضا(ع) امام رضا علیه السّلام وی‍ژه برنامه‌هایی در روز چهارشنبه 25 مرداد در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدجلال حسینی افزود:این ویژه برنامه از ساعت 17 تا 19 و 30 دقیقه در صحن جامع رضوی با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و سخنرانی حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا پناهیان، استاد حوزه و دانشگاه برگزار می شود. 

او گفت: مرثیه‌ خوانی محمد رضا طاهری، مداح اهل بیت علیهم السّلام و قرائت زیارت جامعه کبیره از دیگر برنامه های این مراسم در حرم رضوی است.

معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان قدس رضوی افزود: در روز 23 ذی‌ قعده به زیارت حضرت رضا از نزدیک و دور تاکید شده و همچنین بنا به روایتی شهادت حضرت رضا ویژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا علیه السّلام در حرم رضا علیه السّلام اعلام شد. در این روز واقع شده است.

زیارت امام رضا ویژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا علیه السّلام در حرم رضا علیه السّلام اعلام شد.آثار بسیار زیادی بر زندگی مردم دارد، با حضور در کنار بارگاه ایشان غم و اندوه از وجود انسان زدوده می‌شود.

ویژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا علیه السّلام در حرم رضا علیه السّلام اعلام شد.

ویژه برنامه‌های روز زیارتی امام رضا علیه السّلام در حرم رضا علیه السّلام اعلام شد.