رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

آغاز به کار سامانه الکترونیکی وقف و نذر قرآن کریم در مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

آغاز به کار سامانه الکترونیکی وقف و نذر قرآن کریم در مشهد

سامانه الکترونیکی وقف و نذر قرآن کریم به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، سامانه الکترونیکی وقف و نذر قرآن کریم برای استفاده در حرم مطهر امام آغاز به کار سامانه الکترونیکی وقف و نذر قرآن کریمرضا علیه السّلام و اهداء به زائران بارگاه منور رضوی رسما شروع به فعالیت کرد.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی که با حضور رئیس سازمان فرهنگی و مدیرعامل موسسه انتشارات آستان قدس رضوی برگزار شد، گفت: با اجرای این طرح دلدادگان و عاشقان امام رضا علیه السّلام در سراسر ایران اسلامی می توانند با ورود به پورتال پرداخت الکترونیکی نذر بهشتی، به میزان دلخواه قرآن کریم تهیه و برای بهره مندی زائران در حرم مطهر رضوی وقف و اهداء نمایند.
سید مرتضی بختیاری افزود: در این سامانه که  به نشانی aqr.ir/nazr/quran تعریف شده امکان مراجعه و خرید قرآن کریم وجود دارد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه این طرح با هدف توسعه فرهنگ وقف و نذر اجرایی شده، اظهار کرد: علاوه بر این زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج علیه السّلام می توانند به دفاتر نذورات حرم مطهر مراجعه و در این طرح نورانی شرکت نمایند.

اوگفت: در مرحله دوم این طرح به دفاتر نمایندگی آستان قدس رضوی در مراکز استانها نیز قبوض نذر قرآن کریم ارسال خواهد شد که هموطنان عزیزمان بتوانند در این اقدام مبارک شریک و سهیم شوند.
در این مراسم ١٠٠ جلد قرآن کریم توسط قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی خریداری و اهداء شد.