Skip to Content

آغاز ثبت نام اينترنتي دانشگاه علوم اسلامي رضوي

آغاز ثبت نام اينترنتي دانشگاه علوم اسلامي رضوي

ثبت نام آزمون ورودی دانشگاه علوم اسلامی رضوی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری آغاز شد.
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی امروز گفت: ثبت نام برای داوطلبان مرد دیپلم و طلاب از امروز از طریق مراجعه به سایت razavi.ac.ir آغاز شده است و تا 20 فروردین ماه سال 94 ادامه دارد.
حجت الاسلام محمد باقر فرزانه افزود: داوطلبان برای ثبت نام می توانند با ورود به سایت دانشگاه علوم اسلامی رضوی وارد لینک ثبت نام شوند و بعد از واریز الکترونیکی مبلغ ثبت نام و خرید شماره پرونده و نام عبور، اطلاعات خود را در سیستم ثبت و بدین وسیله آمادگی خود را برای شرکت در آزمون اعلام کنند.
وی با بیان اینکه تغییری در تعداد رشته های دانشگاه به نسبت پارسال انجام نگرفته است، افزود: داوطلبان برای ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد می توانند یکی از 10 رشته حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل، فقه و مبانی حقوق اسلامی، علوم حدیث، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی و تاریخ تمدن ملل اسلامی دانشگاه علوم اسلامی رضوی را انتخاب کنند.
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت : داوطلبان مقطع کارشناسی نیز می توانند در یکی از 9 رشته حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی، زبان و ادبیات فارسی، زبان و ادبیات عرب، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی، تاریخ فرهنگ و تمدن ملل اسلامی، اقتصاد و جامعه شناسی دانشگاه ثبت نام کنند.
او همچنین گفت: 6 رشته حقوق خصوصی، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق بین الملل، فقه جزایی، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه و کلام اسلامی هم برای داوطلبان دوره دکتری این دانشگاه در نظر گرفته شده است.
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی افزود : برابر مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تصویب هیئت امنای دانشگاه علوم اسلامی رضوی، زمان آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد این دانشگاه 18 اردیبهشت ماه سال آینده و زمان آزمون دکتری در خرداد ماه سال 94 خواهد بود. 
فرزانه ظرفیت پذیرش برای دانشجویان در سال تحصیلی 95-94 در مقطع کارشناسی دانشگاه علوم اسلامی رضوی را 200 نفر، برای دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد 100 نفر و برای مقطع دکتری 30 نفر اعلام کرد.
دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال 63 در جوار بارگاه منور امام هشتم(ع) تاسیس شد و تاکنون در مدت خدمت 30 ساله خود پنج دوره آزمون دکتری، 9 دوره آزمون کارشناسی ارشد، 16 دوره آزمون کارشناسی و همچنین بیش از 25 دوره آزمون ویژه طلبه ها در 48 رشته برگزار کرده است.