Skip to Content

آغاز دریافت برنامه های « شبکه تلویزیونی HD » در مشهد

شبکه تلویزیونی HD راه اندازی می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی به نقل از معاون فنی مرکز حاکی است: این شبکه که فقط در تهران قابل دریافت بود از این پس در شهرستان های چناران، فریمان و سرخس نیز قابل دریافت است. مهندس صدوقی معاون فنی صدا و سیمای خراسان رضوی گفت: شهروندان مشهدی و مخاطبان این شهرها می توانند در صورت نداشتن این شبکه با راه اندازی مجدد دستگاه دریافت کننده دیجیتال، شبکه تلویزیونی HD را دریافت کنند.

مهندس صدوقی با اشاره به اینکه بعد از تهران، مشهد دومین شهری است که مخاطبان آن می توانند از برنامه های « شبکه تلویزیونی HD » استفاده کنند گفت: از امروز،  این شبکه افتتاح و چندین پروژه فنی دیگر نیز به بهره برداری می رسد.

به گفته معاون فنی صدا و سیمای خراسان رضوی، تکمیل پوشش دیجیتال در شهرستان های کاشمر، باخرز، سرخس، بایگ، تربت حیدریه و تربت جام، افزایش پوشش و کیفیت رادیو اف ام در مشهد مقدس سیگنال رسانی فیبر نوری ورزشگاه های استان و تقویت پوشش رادیو موج متوسط از دیگر پروژه های فنی است که به بهره برداری می رسد.

وی گفت: حدود 5/3 میلیون نفر از دستاوردهای این طرح ها بهره مند می شوند.

مهندس صدوقی هزینه راه اندازی این پروژه ها را حدود 60 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: تمامی این طرح ها با حضور دکتر اخوان قائم مقام رئیس سازمان صدا و سیما در امور فناوری و رسانه های نوین و هیئت فنی جام جم و همچنین مقامات استانی افتتاح می شود.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با تشکرلطفا شبکه رادیویی پیام وسلامت واقتصاد را... محمد میرزاییان ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ ۱۲:۵۱
با سلام مشهد پس از تهران و قم سومین شهری است که... حسین ۱۳۹۴/۰۵/۸ ۱۳:۳۲

محمد میرزاییان
با تشکرلطفا شبکه رادیویی پیام وسلامت واقتصاد را درنیشابور راه اندازی کنید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۵/۱۷ ۱۲:۵۱
حسین
با سلام
مشهد پس از تهران و قم سومین شهری است که شبکه اچ دی را به صورت دائمی دریافت خواهد کرد
(تصحیح فرمایید)
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۵/۸ ۱۳:۳۲