رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

آغاز محدودیتهای ترافیکی در محورهای خراسان رضوی از امروز - محتوای خبر

 

 

متن خبر

آغاز محدودیتهای ترافیکی در محورهای خراسان رضوی از امروز

محدودیتهای ترافیکی در محورهای خراسان رضوی از فردا آغاز می شود و تا 27 خرداد ادامه دارد.

  به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، رئیس پلیس راه خراسان رضوی گفت: همزمان با تعطیلات عید فطر و افزایشآغاز محدودیتهای ترافیکی در محورهای خراسان رضوی از فردا سفرهای جاده ای، با هدف تسهیل در عبورو مرور و پیشگیری از تصادف های جاده ای، تردد انواع تریلی و کامیون به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 فردا چهارشنبه 23 خرداد در مسیرهای آزاد راهی و بزرگراهی قوچان – مشهد، سبزوار – مشهد و تربت حیدریه – مشهد و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ هادی امیدوار افزود: همچنین تردد انواع تریلی و کامیون از ساعت 8 تا 24 روزهای 5 شنبه 24 خرداد ، جمعه25 خرداد و شنبه 26 خرداد در این مسیر ها ممنوع خواهد بود.

وی گفت: تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز 5 شنبه 24 خرداد تا ساعت 6 روز یک شنبه 27 خرداد، در محورهای آزاد راهی و بزرگراهی قوچان – مشهد، سبزوار – مشهد و بالعکس ممنوع است.

رئیس پلیس راه خراسان رضوی افزود:موتور سیکلتهای امدادی و انتظامی برای انجام ماموریتهای ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از این امر مستثنی هستند.

سرهنگ هادی امیدوار از رانندگان خواست : با احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی با صبر و حوصله رانندگی و از شتاب و عجله بپرهیزند.