Skip to Content

آغاز مراسم یوم الله 13 آبان در خراسان رضوی

مراسم یوم الله 13 آبان در خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

همزمان با سراسر کشور

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی خبرگزاری صدا و سیما، مراسم راهپیمایی 13 آبان امروز در همه شهرهای استان و مشهد مقدس از ساعتی آغاز مراسم یوم الله 13 آبان در خراسان رضوی همزمان با سراسر کشورپیش آغاز شده است.

این مراسم در مشهد مقدس از میدان بسیج به سوی حرم مطهر رضوی با حضور گسترده قشرهای مردم، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب حوزه های علمیه آغاز شده است.

حضور گسترده دانش آموزان دختر و پسر در این مراسم با در دست داشتن پرچم های کشور ایران اسلامی شور خاصی به این مراسم داده است.

دانش آموزان همچنین با در دست داشتن عکس هایی از امام خمینی رحمت الله علیه، رهبر معظم انقلاب و شهیدان، ادامه راه امام و شهیدان و دفاع از آرمان های انقلاب را فریاد می زنند.

دانش آموزان با حضور خود و سردادن شعار مرگ بر آمریکا برائت خود را از ایادی استکبار فریاد می کنند و به دنیا نشان می دهند دانش آموزان ایران اسلامی دانشمندان فردای این کشور هستند که با ایمان و تخصص خود هرگز نمی گذارند ایادی شرق و غرب بر این کشور مسلط شوند و تا پای جان پای آرمانهای انقلابی پشت سر رهبر فرزانه ایستاده اند.

حجت‌ الاسلام والمسلمین رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی سخنران پایانی مراسم در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر رضوی است.

سازمان اتوبوسرانی مشهد با تامین 400 دستگاه اتوبوس به دانشجویان و دانش‌ آموزان و شرکت کنندگان در راهپیمایی سرویس رسانی می کند.

سیزدهم آبان سالگرد سه رویداد تبعید امام خمینی به ترکیه در سال 43، کشتار تعدادی از دانش آموزان در سال 57 دانشگاه تهران و تسخیر سفارت امریکا در سال 58 است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا اخبار13ابان ساعت 16 رو در سایت قرار... اعظم ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۱۶:۵۴

اعظم
لطفا اخبار13ابان ساعت 16 رو در سایت قرار بدهید.ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۸/۱۳ ۱۶:۵۴