Skip to Content

افتتاح بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در مشهد

افتتاح بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در مشهد


افتتاح بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در مشهد

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌وبار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور 20 بهمن ماه در مشهد افتتاح می‌شود.

خبرگزاری فارس: افتتاح بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در مشهد
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، جلال قربانی ظهر امروز در حاشیه بازدید خبرنگاران این استان از پروژه‌های شهری اظهار داشت: 20 بهمن ماه بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در بلوار مجیدیه منطقه 12 مشهد با حضور مدیران استانی و شهری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: بازار خودروی شهر مشهد در مساحتی 20 هکتاری افتتاح می‌شود که قابلیت پذیرش 5 هزار خودرو را دارد و همچنین 3 هزار خودرو نیز می‌توانند از پارکینگ این مجموعه استفاده کنند.

قربانی گفت: جمعه بازار سابق خودروی مشهد بسیاری از امکانات و زیرساخت‌ها را نداشت و در این بازار سعی شده زیرساخت‌ها و خدمات اولیه همچون نمازخانه و سرویس بهداشتی در نظر گرفته شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: برای ساخت این بازار به استثناء زمینی که شهرداری در نظر گرفته است، مبلغ 3 میلیارد تومان هزینه شده و ساعت کار این بازار نیز روزهای جمعه از ساعت 8 تا 14 با مبلغ ورودی 6 هزار و 500 تومان است.