Skip to Content

افتتاح بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در مشهد

افتتاح بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در مشهد

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌وبار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور 20 بهمن ماه در مشهد افتتاح می‌شود.

خبرگزاری فارس: افتتاح بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در مشهد
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، جلال قربانی ظهر امروز در حاشیه بازدید خبرنگاران این استان از پروژه‌های شهری اظهار داشت: 20 بهمن ماه بزرگ‌ترین جمعه بازار خودروی کشور در بلوار مجیدیه منطقه 12 مشهد با حضور مدیران استانی و شهری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: بازار خودروی شهر مشهد در مساحتی 20 هکتاری افتتاح می‌شود که قابلیت پذیرش 5 هزار خودرو را دارد و همچنین 3 هزار خودرو نیز می‌توانند از پارکینگ این مجموعه استفاده کنند.

قربانی گفت: جمعه بازار سابق خودروی مشهد بسیاری از امکانات و زیرساخت‌ها را نداشت و در این بازار سعی شده زیرساخت‌ها و خدمات اولیه همچون نمازخانه و سرویس بهداشتی در نظر گرفته شود.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد گفت: برای ساخت این بازار به استثناء زمینی که شهرداری در نظر گرفته است، مبلغ 3 میلیارد تومان هزینه شده و ساعت کار این بازار نیز روزهای جمعه از ساعت 8 تا 14 با مبلغ ورودی 6 هزار و 500 تومان است.