رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

افتخار آفرینی صداو سیمای خراسان رضوی در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها - محتوای خبر

 

 

متن خبر

افتخار آفرینی صداو سیمای خراسان رضوی در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها

در بیست ویکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها که در چهار محال و بختیاری برگزار شد.خراسان رضوی در حوزه های مختلف موفق به کسب عناوین برتر شد.

 
در بیست ویکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها که در چهار محال و بختیاری برگزار شد.خراسان رضوی در حوزه های مختلف موفق به کسب عناوین برتر شد.
در حوزه پژوهش مهتدی ناظمی حائز رتبه برتر بخش اصلی جشنواره در حوزه پژوهش های اجتماعی شد و ابوالفضل اشرفی توانست رتبه برتر بخش اصلی جشنواره در حوزه پژوهش های فرهنگی و کسب تندیس پژوهش جشنواره را از آن خود کند.
در بخش خبری رادیو به سردبیری مریم یعقوبی ، بخش خبری تلویزیون به سردبیری علی داوطلب و گزارش من نبودم ولی می گفتند اثر مریم تکافی موفق به کسب لوح افتخار شدند. بخش اقتصاد مقاومتی با گزارش دنیای رنگی اثر مریم تکافی و گزارش بهداشت و سلامت با عنوان « اهدا زندگی » اثر فرشید عبدی موفق به کسب دیپلم افتخار شدند.
در حوزه صدا هلیا حسینی به عنوان بهترین تهیه کننده رادیویی برنامه های کودک در بخش اصلی با عنوان کوچولوی خونه و مصطفی اعلمی بهترین تهیه کننده رادیویی برنامه های طنز در بخش ویژه با عنوان شور و شیرین انتخاب شدند.
در حوزه موسیقی صابر خراسانی هم با تولید قطعه حریم قدس در بخش اصلی شعر توانست جایزه ویژه،دیپلم افتخار و تندیس بهترین شعر را کسب کند و دیپلم افتخار بهترین طراحی و تنظیم در بخش اصلی جشنواره آکاپلا برای قطعه صلوات خاصه به ناصر نجفی رسید.ومجتبی ابوالقاسم پور هم در ساختار ارکسترال محلی،دیپلم افتخار بهترین تنظیم موسیقی را دریافت کرد.
در بخش سیما سعید توکلی توانست دیپلم افتخار بهترین بازیگر مرد در بخش اصلی فیلم های تلویزیونی با عنوان شر خر را کسب کند. و فیلم کوتاه « بازهم سکوت » اثر راضیه سراجی برگزیده بخش فیلم کوتاه جشنواره شد.و دیپلم افتخار بهترین کارگردان برنامه های ترکیبی در بخش اصلی با عنوان « حرکت » به حسین لطفی نیک رسید و محمد عرفانیان توانست لوح تقدیر بهترین تدوینگر در بخش اصلی برنامه های گزارشی با عنوان « نسیم آبادی » را از آن خود کند. همچنین مستند « مسافر وادی السلام» به عنوان اثر برگزیده در حوزه مدافعان حرم به علی رضا باغشنی رسید و مستند مجید جلیل زاده با عنوان آیینه سنگ در بخش اقتصاد مقاومتی موفق به دریافت دیپلم افتخار شد.
و در حوزه فضای مجازی در بخش موشن گرافیک علی محمد خانیکی توانست برای اثر انتخاب « با خودمونه » حائز رتبه نخست شود.
یاد آوری می شود بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها از 2 تا 6 شهریور در استان چهار محال و بختیاری و با حضور حدود 1000 نفر از برنامه سازان و مدیران شبکه استانی صدا و سیما برگزار شد.
صدا و سیمای خراسان رضوی با کسب 16 جایزه و دیپلم افتخار و لوح تقدیر و نیز دریافت 2 تندیس بلورین هدهد جشنواره با عنوان یکی از مراکز برتر در این جشنواره حضوری پررنگ داشت.