Skip to Content

افزایش بازدید از نمایشگاه قرآن مشهد پس از لیالی قدر

سید سعید سرابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در غرفه این رسانه در نمایشگاه قرآن و عترت اظهار کرد: استقبال بسیار خوبی از سوی مردم و به ویژه پس از لیالی قدر از نمایشگاه قرآن و عترت مشهد شد و به نظر من همین حضور پرشور مهمترین نکته مثبت این نمایشگاه بود.

وی افزود: در این دوره از آثار فاخر فعالان قرآنی رونمایی شد و امیدوارم که به شایسته ترین شکل ممکن از این آثار نفیس بهره گیری شود همچنین رونمایی همزمان در کنار محافل قرآنی و همایش سحرخوانی و مناجات خوانی از دیگر برکات این نمایشگاه معنوی بود.

سرابی تصریح کرد: آثاری که شب گذشته در غرفه آستان قدس رضوی رونمایی شد با ابتکار استاد پناهی بوده که همه آنها به برکت قرآن زیبا، دلنشین و اثر بخش است.

وی تأکید کرد: این اثر توسط اداره علوم قرآن و حدیث آستان قدس رضوی تولید شده و به لحاظ کیفی و استاندارد مورد تأیید بوده و در صورت نیاز مسئولان فرهنگی این آستان مقدس آماده ارائه خدمات هرچه مطلوب تر هستیم تا به خوبی اینگونه آثار تکثیر و ترویج گردد، هرچند که تمهیدات لازم توسط خادمان این آستان مقدس اندیشیده شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با تأسیس معاونت قرآن و عترت گامی مؤثر برداشته و از فعالان قرآنی در تمامی عرصه‌ها حمایت های لازم را با متولیان هر اثر نفیس قرآنی صورت می‌دهد.

سرابی گفت: از خبرگزاری تسنیم و سایر رسانه‌های استان در جهت پوشش هرچه بهتر اخبار نمایشگاه نهم تقدیر و تشکر می‌کنم.

وی افزود: امیدوارم تلاش تمامی فعالان این نمایشگاه اعم از مسئولان، غرفه داران، رسانه‌ها و سایر خدمتگزاران اثر بخش باشد و موجبات درک و فهم هرچه بهتر آیات نورانی کلام وحی را پدید آورد و با مواردی مانند بی حجابی و غیره که جایگاهی در قرآن ندارند مبارزه کرده و موارد مورد تأیید این کتاب نورانی را جایگزین کنند.

انتهای پیام/

Authors: خبرگزاری تسنیم