Skip to Content

افزایش ساعات کاری اتوبوسرانی مشهد در دهه پایانی صفر

افزایش ساعات کاری اتوبوسرانی مشهد در دهه پایانی صفر

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد از افزایش ساعات کاری اتوبوسرانی مشهد در دهه پایانی صفر خبر داد.

خبرگزاری فارس: افزایش ساعات کاری اتوبوسرانی مشهد در دهه پایانی صفر

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، هادی عطارزاده ظهر امروز در نشستی خبری اظهار کرد: سازمان اتوبوسرانی مشهد همانند دیگر سازمان‌های مرتبط در بحث سرویس‌دهی به زائران برنامه‌ریزی ویژه‌ای را انجام داده است و از فردا سرویس‌دهی دهه آخر صفر شروع می‌شود که تا دوم دی ماه ادامه می‌یابد و البته در مقاطع پیک مسافر میزان ناوگان اتوبوسرانی افزایش می‌یابد.

وی افزود: در ایام دهه پایانی ماه صفر تمام نیروهای سازمان اتوبوسرانی مشهد به صورت آماده‌باش خواهند بود و در روز اربعین با 320 دستگاه اتوبوس به زائران و مجاوران حرم رضوی خدمات ارائه می‌دهیم.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد تصریح کرد: در روز شهادت امام رضا(ع) به علاوه اتوبوس‌هایی که در سطح شهر مشهد سرویس‌دهی را بر عهده دارند 350 دستگاه اتوبوس به صورت ویژه به زائران و مجاوران خدمات ارائه می‌دهند.

عطارزاده عنوان کرد: برای مراسم نمادین زنان نوغان نیز 30 دستگاه اتوبوس سرویس‌دهی می‌کنند، همچنین پیش‌بینی کردیم 50 دستگاه اتوبوس کار انتقال زائران از مبادی ورودی شهر مشهد به حرم مطهر رضوی را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: در ایام پایانی ماه صفر زمان سرویس‌دهی به مسافران دو ساعت افزوده می‌شود و از ساعت 20:30 به 22:30 افزایش می‌یابد و البته آمادگی برای سرویس‌دهی بیشتر به زائران نیز وجود دارد.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی مشهد افزود: در این ایام 108 عامل نظارتی بر روند سرویس‌دهی به زائران و مجاوران حرم رضوی ایام دهه آخر صفر نظارت می‌کنند.