رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

آماده‌باش شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

آماده‌باش شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مشهد

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد از آماده باش شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مشهد همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

آماده‌باش شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مشهد

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ امیر عزیزی گفت: با توجه به مصوبه شورای تامین شهرستان مشهد، تمامی دستگاه‌های دست‌اندرکار در امر مدیریت بحران در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی علیه السّلام به سرپرستی مدیریت بحران شهرداری مشهد آماده‌باش خواهند بود.

وی با بیان اینکه این آماده‌باش از ساعت 7 صبح روز تاسوعای حسینی تا ساعت 22 عاشورای حسینی برقرار خواهد بود، افزود: در این میان، شرکت‌های خدماتی چون آب، برق، گاز و دستگاه‌ها و نهادهایی چون نیروی انتظامی، جمعیت هلال احمر شهرستان مشهد، اورژانس، سازمان آتش‌نشانی و خدمات شهری پای کار هستند و آماده خدمت به زائران و مجاوران امام هشتم علیه السّلام و عزاداران حسینی علیه السّلام هستند.

سرپرست مدیریت ساماندهی و مهندسی بحران شهرداری مشهد گفت: در عین حال تمامی نیروهای داوطلب مردمی مدیریت بحران دوام ثامن نیز در حالت آماده‌باش هستند و در صورت نیاز، به همراه نیروهای شورای هماهنگی مدیریت بحران وارد عمل خواهند شد.

عزیزی افزود: از مجموع ایام سال، شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مشهد به مدت 40 روز در حالت آماده باش و فعال است که این روزها شامل ایام خاص و مناسبت‌ها می‌شود.