رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

امام جمعه مشهد :دفاع از جریان فتنه ،چراغ سبز به آمریکا - محتوای خبر

 

 

متن خبر

امام جمعه مشهد :دفاع از جریان فتنه ،چراغ سبز به آمریکا

به گزارش خبر نگار خراسان رضوی ،خبرگزاری صدا و سیما ، آیت الله سید احمد علم الهدی امروز در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه در امام جمعه مشهد :دفاع از جریان فتنه ،چراغ سبز به آمریکاحرم مطهر رضوی افزود : دفاع از فتنه گر یعنی اینکه اگر شما بار دیگر در کشور درگیری جدیدی راه بیاندازید ما کارگزار شما می شویم .

اوبا اشاره به سخنان اخیر رئیس قوه قضائیه که گفته بود پرونده فتنه سال 88 همچنان مفتوح و باز است افزود : به این معنی که اگر یک روزی مصالح نظام اقتضاء کند فتنه گران باید جواب همه خونهای به ناحق ریخته شده در این قضیه را در یک دادگاه بدهند .

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به اینکه خواص در جریان فتنه 88 بی بصیرت نبودند بلکه بصیرت هم داشتند گفت : با این وجود آنها آنقدر مست رسیدن به مقام و قدرت بودند که از روی غفلت در بصیرت را به روی خودشان بسته بودند .

آیت الله علم الهدی افزود : این جریان به جایی رسید که آنها جزو کارگزاران آمریکا شدند .

او گفت : آنها در مدت 8 ماه 17 بیانیه صادر کردند و فتنه گران به تمثال امام جسارت کردند و روز عاشورا عزا خانه آقا ابا عبد الله الحسین (ع) را به آتش کشیدند .

آیت الله علم الهدی همچنین با گرامیداشت وقایع نهم و دهم دی سال 57 در مشهد مقدس افزود : این ایام 2 روی یک سکه اند که همه نشان از استکبار ستیزی و مقابله با آمریکاست .

حجت الاسلام والمسلمین پناهیان نیز بعنوان سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه مشهد مقدس با بیان برخی رویدادهای پایان سال 88 در تهران افزود : ما باید بدانیم که فتنه هنوز دفن نشده بلکه فقط کنترل شده است .

اوگفت : سران فتنه باید جوابگوی آنهمه خسارات مالی و تلفات جانی وارده به مردم در سال 88 باشند