Skip to Content

آموزش و پرورش با ورود به ورزش بیس‌بال به رشد این رشته کمک کند

آموزش و پرورش با ورود به ورزش بیس‌بال به رشد این رشته کمک کند

رئیس اصفهانی کمیته استعدادیابی انجمن بیس‌بال و سافت‌بال گفت: ورود ورزش بیس‌بال به آموزش و پرورش و تربیت مربیان ورزش مدارس می‌تواند به رشد این رشته کمک کند.

خبرگزاری فارس: آموزش و پرورش با ورود به ورزش بیس‌بال به رشد این رشته کمک کند

هومن منصوریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: در زمینه استعدادیابی یکی از برنامه‌های ما و مسئولان انجمن ورود یک مربی ژاپنی بوده که کار خودش را در شهرهای مختلف روی نوجوانان آغاز کرد تا از این طریق استعدادهای این رشته شناسایی شوند.

وی تصریح کرد: بودجه یک سری از وسایل از سوی آقای ادیب فراهم شده و در صورتی که این وسایل وارد کشور شود، می‌توانیم در زمینه گسترش این رشته در کشور گام‌های موثرتری برداریم.

رئیس کمیته استعدادیابی انجمن بیس‌بال و سافت‌بال ادامه داد: ورود این ورزش به آموزش و پرورش و تربیت مربیان ورزش مدارس می‌تواند به رشد این رشته کمک کند، این کار مستلزم این است که تجهیزات رشته بیس‌بال فراهم شود.

وی تاکید کرد: آقای توما در شهرهای گیلان، کرمان، بوشهر، سمنان، اصفهان و مشهد حضور داشته که اگر از سفر باز گردد باز هم به این استان‌ها و استان‌های دیگر برای استعدادیابی سر می‌زند.

منصوریان تاکید کرد: ورود نوجوانان به این رشته و اینکه بیس‌بال را رها نکنند، در سیاست‌های کلی وزارتخانه و فدراسیون انجمن‌های ورزشی است؛ انجمن بیس‌بال حمایت و پشتیبانی را انجام می‌دهد و تلاش ما این است که مسابقات برون‌مرزی و داخلی را برای این رشته در نظر بگیریم.

وی افزود: نخستین دوره مسابقات نوجوانان را سال گذشته در استان خراسان رضوی برگزار کرد