حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

انتخاب با شماست - تولیدات رادیو

 

 

برنامه های رادیو

انتخاب با شماست

Loading the player...
انتخاب با شماست

بسم الله الرّحمن الرّحیم

*انتخاب با شماست*

جمعه 29 اردیبهشت

... و قطره دریا می‌شود ...

شمارش معکوس شروع شده است ...

لحظه‌شمار جمعه هستیم. برای حضور پاي صندوق‌هاي رأي، انتخابی اصلح، هدفی ملّی و میهنی تا سرافرازی تا وحدت و دریا شدن.

ویژه‌ برنامه‌ی *دوازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا* از شبکه استانی، صدای شکوه حضور مردم فرهیخته *سرزمین خورشید* در پای صندوق‌های رأی را به گوش می‌رساند. همه با هم صدای شور و اشتیاق مردم، صدای از قطره تا دریا شدن را می‌شنویم.

این برنامه از ساعت 7:00 صبح تا پایان زمان انتخابات، به صورت زنده در *شبکه استان خراسان رضوی* تولید و پخش می‌شود. این برنامه در 4 قسمت چهار ساعته از لحظات قبل از شروع انتخابات  و پلمپ صندوق‌ها در شعبات اخذ رأی تا لحظات پایانی زمان انتخابات، تقدیم شنوندگان عزیز می‌شود.

آخرین اخبار انتخاباتی، بخش‌های خبری استانی در ساعات 10:00، 12:00، 16:00، 18:00 و 22:00 هم چنین بخش‌های خبری سراسری در ساعات 7:00، 8:00 14:00 تقدیم می‌شود. هم چنین برنامه شامل بخش‌های زیر نیز می‌باشد:

گفتار و کارشناسی: تاریخچه‌ی انتخابات ریاست جمهوری در ایران/ تاریخچه‌ی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ایران و مشهد/ فلسفه‌ی وجودی، وظایف و اهمیت شوراهای اسلامی شهر برای شهروندان/ بایسته‌های اخلاقی انتخابات و تمکین به قانون/ امنیت، سلامت انتخابات و صیانت از آرای مردم/ انتخابات الکترونیکی در 8 شهر استان/ تعریف دموکراسی و نقش مردم در تعیین سرنوشت (مردم سالاری)/ مردم سالاری دینی (نوعی از دموکراسی که در کشور ما اجراء می‌شود)/ قانون اساسی و انتخابات در ایران/ نقش شورای نگهبان در انتخابات/ نقش پر رنگ مردم در انتخابات ایران از اوّل انقلاب/ اهمّیّت و تأثیر حضور پرشور مردم در انتخابات بر جایگاه ایران در جهان و منطقه/ مقایسه‌ی وضعیت انتخابات در ایران و سایر کشورهای منطقه/ برنامه‌ریزی دشمن برای انتخابات در ایران/ سخنان امام رحمت الله علیه و مقام معظّم رهبری درباره‌ی انتخابات

ارتباطات، گزارش و مصاحبه: تیم مستقرّ در استانداری، شنوندگان عزیز را از آخرین اطّلاعیه‌های مربوط به "ستاد انتخابات استان"، مطّلع می‌کنند./ تیم مستقرّ در حرم مطهّر رضوی علیه السّلام حضور مردم در پای صندوق‌های رأی در حرم مطهّر را منعکس می‌کنند./ حضور گسترده‌ی مردم در پای صندوق‌های رأی و حال و هوا و در نقاط مختلف شهر مشهد و دیگر نقاط استان خراسان رضوی توسّط گزارشگران برنامه منعکس و تقدیم شنوندگان گرامی می‌شود.

موسیقی                                        

پخش اذان و تعقیبات در دو نوبت ظهر و مغرب

قرارعاشقی در ساعت 20:00

تاریخ تولید: 1396

 

• تهیه کنندگان: امیررضا رؤوف، محمّد کمالی، حبیب شهسوارپور و علیرضا اعلم   

• گویندگان: امیر حسین کشوری، فرشته سعادتمند، محمّد رحیمی، سمانه شاکری، کیانوش بیاری، شهلا شایسته، احسان کاشانی و ریحانه شادمان

• صدابرداران: صادق فرزانه، مهدی افتخاری، محجوبه باغبان و جواد دهقان

• دستیاران: پروین قربانی، نعمیه حسینی و زهراء محمّّدی

• گزارشگران: حسین ضیائی، زهره رضازاده، مرضیه رحیمی و کاظم رضاپور

• نویسندگان: تکتم حسین پور، ملیحه زمانیان، اکرم خیابانی و آرزو قدّوسی

• ارزیابان: مریم کمالیان، فائزه کلبادی نژاد، عباسعلی مولایی و آرش باقری

• ویراستاران: سودابه قندهاری و پاینده

• سردبیر: امیررضا رؤوف