رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

انتشار 8 عنوان کتاب جدید رضوی همزمان با دهه مبارکه کرامت - محتوای خبر

 

 

متن خبر

انتشار 8 عنوان کتاب جدید رضوی همزمان با دهه مبارکه کرامت

مدیرعامل به‌نشراز انتشار هشت عنوان کتاب جدید با محوریت امام رضا علیه السّلام همزمان با دهه کرامت توسط این انتشارات خبر داد.

انتشار 8 عنوان کتاب جدید رضوی همزمان با دهه کرامت

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد؛ حسین سعیدی گفت: «سلطان طوس»، «اعترافات غلامان» ، «فانوس لالایی‌ها» ، «کاشی‌کاری‌های حرم مطهر رضوی» و «دِعبل و زلفا»، «گل نجمه» ، «حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیهما» و مجموعه «آهوانه‌ها» عناوین این هشت جلد کتاب جدید است که به مناسبت دهه مبارک کرامت و میلاد حضرت علیّ بن موسی الرّضا علیهما السّلام منتشر می شود.

وی با بیان اینکه مجموعه «آهوانه‌ها» به تنهایی شامل هشت جلد برای گروه سنی کودکان است، افزود: این مجموعه اثر «محمدسادات اخوی» است که در هشت جلد به نام‌های «خانه‌تکانی‌های آهو»، «آهوهای صحن آزادی»، «سقاخانه و آهوها»، «حرف‌های خودمانی آهوها»، «دلتنگی آهوهای بستِ ‌بالا»، «الفبای آهوهای بستِ پایین»، «نقاره‎زنی آهوها» و «عاشق شدن آهوها» منتشر می‌شود.

سعیدی «گل نجمه» به قلم «مجید ملامحمدی» را به عنوان یکی دیگر از این عناوین کتاب معرفی کرد و گفت: این اثر زیارت‌نامه کوچکی است که برای کودکان نوشته شده است.

علاقه‌مندان برای آگاهی از اخبار این انتشارات و مشاهده و تهیه سایر محصولات انتشارات آستان قدس رضوي می‌توانند به نشانی اینترنتی www.Behnashr.com یا فروشگاه‌های سطح شهر مشهد و نمايندگي‌های سراسر کشور مراجعه کنند؛ همچنین سامانه پیامکی به شماره 30003209 یا کانال اطلاع‌رسانی به‌نشر از طریق تلگرام به آدرس @behnashr نیز از دیگر راه‌های برقراری ارتباط با این انتشارات است.