جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

اون روی قرنطینه - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

اون روی قرنطینه

اون روی قرنطینه


دانش آموزان عزیز
این روزهای کرونایی که کارهای روزمره و‌ کلاس و درس ‌تعطیل شده و به عبارتی قرنطینه شدیم و مجبوریم بیشتر تو خونه بمونیم؛ خوبه که فرصت‌های تازه‌ای رو برای خودمون بسازیم.
یادمون باشه همیشه، سکه دو رو داره و ما از روی خوبِ فرصتِ قرنطینه استفاده می‌کنیم و این تجربه‌های قشنگ و تازه رو در سیما، صدا و فضای مجازی صداوسیمای خراسان رضوی به اشتراک می‌گذاریم.
محورهای ارسال آثار:
??دلنوشته‌ای برای امام مهربان؛ حالا که زیارت حضوری نمیشه و سال تحویل رو هم نمی‌تونیم حرم بریم، حرف دلتون به امام رضا علیه السلام رو بنویسید و برای پویش ارسال کنید.
??خاطره نویسی روزهای قرنطینه، خاطرات خودتون را بنویسید و برای پویش ارسال کنید. اگر خنده‌دار هم باشه که چه بهتر!
??عکس و فیلم از بازی‌ها و کاردستی های خاطره انگیز قدیمی
??چند کلمه با ویروس کرونا؛ اگر ویروس کرونا رو می‌دیدید چه حرف هایی به این ویروسِ منحوسِ می گفتید. صحبت های خودتون را ضبط کنید و بصورت کلیپ صوتی و تصویری برای پویش ارسال کنید.
??مسابقه بزرگ نصر؛ والدین گرامی از استعدادهای فرزندانتون در زمینه تلاوت تقلیدی، اذان، مکبری، مجری گری محافل قرآنی، خوانش و نمایش رادیویی قصه های قرآنی، بازی های قرآنی، خطبه خوانی و دعاخوانی کلیپ صوتی تهیه کنید و برامون ارسال کنید.
 
آثار خودتون رو با ذکر نام و نام خانوادگی، استان و شهر، مقطع تحصیلی  از طریق شماره 09159150133 در فضای مجازی برای ما بفرستید.
ما هم در فضای مجازی و صداوسیمای خراسان رضوی با نام خودتون پخش می کنیم.