Skip to Content

اکران 3000متر مربع بیلبورد در سطح شهر مشهد در دهه فجر

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد از اکران سه هزار متر مربع بیلبورد مرتبط با دهه فجر انقلاب اسلامی درسطح شهر خبر داد.

اکران 3000متر مربع بیلبورد در سطح شهر مشهد در دهه فجربه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مهدی ابراهیمی  با اشاره به فضاسازی شهر همزمان با ایام دهه فجر، گفت: شعار امسال «انقلاب مردمی، مردم انقلابی» است که بر اساس این شعار لوگوی و طرح‌های خاصی انتخاب شده است.

وی ادامه داد:  این لوگو و طرح خاص در ساختار همه‌ی بیلبوردها دیده می‌شود؛ در خصوص انقلاب مردمی بیشتر از تصاویر حضور اقشار مختلف مردمی در صحنه انقلاب طی این سال‌ها استفاده شده است و طرح های زیادی نیز با محوریت موضوع مردم انقلابی در شهر اکران شده است.

وی  افزود: بخشی از این بیلبوردها برای اولین بار به صورت سه بعدی اکران خواهند شد؛ 38سال حماسه حضور مردم، 38سال اقتدار و امنیت با طرح ناو جماران، رسم تصویر مردم در راهپیمایی‌ها و ..‌. از جمله موضوعات این بیلبوردها هستند.

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد با بیان اینکه تصویر 14 تن از شهدای انقلاب مشهد در قاب‌های سطح شهر اکران می‌شود؛ عنوان کرد: با توجه به محدودیت قاب‌ها این تصاویر انتخاب شدند و الا می‌توانستیم تصاویر بیشتری از شهدای انقلاب مشهد را اکران کنیم.