حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

آیت الله علم الهدی: انقلاب اسلامی، نهادینه و تضمین‌ شده - محتوای خبر

 

 

متن خبر

آیت الله علم الهدی: انقلاب اسلامی، نهادینه و تضمین‌ شده

به گزارش خبرنگار خراسان رضوی خبرگزاری صدا و سیما، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: ۲۲ بهمن سال ۹۵، تنها سالروز پیروزی ۲۲ بهمن انقلاب اسلامی با توطئه و فتنه شکست نمی‌خورد۵۷ نیست بلکه تداوم پیروزی سال ۵۷ است یعنی لحظه به لحظه انقلاب در حال جلو رفتن و پیشرفت است.

آیت‌ الله سیداحمد علم‌ الهدی ظهر امروز در خطبه‌ های نماز جمعه مشهد مقدس در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: روز افتخار آفرین 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را گرامی می داریم و باید سپاسگزار نمایش ایثارگری خیل عظیم مردان و زنان متدین در این راهپیمایی باشکوه بود..
آیت‌ الله علم‌ الهدی با بیان اینکه این انقلاب، انقلابی نیست که با توطئه و فتنه شکست بخورد، افزود: برخی انقلاب ها در نطفه خفه می‌ شوند و برخی انقلاب ها پس از آنکه به پیروزی می‌ رسند، دچار ارتجاع می‌ شوند اما انقلاب ما  روز به روز پویاتر از گذشته شده است به طوری که نسل جدید که پیروزی انقلاب را ندیده است  بسیار پیشرو تر از نسل ابتدای انقلاب در حال حرکت است.

 امام جمعه مشهد تصریح کرد: حضور گسترده جوانان که پیروزی انقلاب اسلامی را در آن دوران درک نکرده و در آن حضور نداشته اند در این راهپیمایی آن هم بعد از 38 سال خود شاهدی محکم بر آن است که این ملت به پای انقلاب و ارزش های خود ایستاده اند.
آیت الله علم الهدی بیان کرد: امروز انقلاب ایران اسلامی پویا و جوان است و در سایه این همراهی و همدلی ملت با قدرت به پیش می رود و این حضور حماسه ای دیگر برای این نظام است.