رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

آیت الله علم الهدی: روز قدس، روز تقابل جبهه اسلام در برابر کفر جهانی است - محتوای خبر

 

 

متن خبر

آیت الله علم الهدی: روز قدس، روز تقابل جبهه اسلام در برابر کفر جهانی است

آیت ‌الله علم ‌الهدی گفت: روز قدس، روز قرار گرفتن جبهه اسلام در مقابل کفر جهانی است و حضور در راهپیمایی روز قدس و سر دادن شعارهای حمایت از ملت فلسطین در حقیقت حضور در یک جبهه جنگ با کفر جهانی است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد مقدس در خطبه های نمازآیت الله علم الهدی: روز قدس، روز تقابل جبهه اسلام در برابر کفر جهانی است آخرین  جمعه ماه مبارک رمضان اظهار داشت: دشمن برنامه‌ ریزی  صدساله برای ایجاد کشوری یهودی در قلب کشورهای اسلامی داشته است و برای درک اهمیت روز قدس باید فرمایشات امام را بازخوانی کرد.

آیت الله علم الهدی با اشاره به روند شکل گیری رژیم غاصب اسراییل افزود: دشمنان این رژیم جعلی را در دل امت اسلام تأسیس کردند تا در قلب کشورهای اسلامی پایگاهی برای براندازی اسلام داشته باشند.

علم الهدی ادامه داد: بعد از شکست اعراب در جنگ شش روزه در سال 1967، سازش اعراب با اسرائیل آغاز شد که پیش قدم آنها حکومت مصر بود و اکنون آنان به دنبال وحدت عربی- عبری هستند.
امام جمعه مشهد گفت: دشمن آن قدر بدبخت است که پنج سال است قصد تغییر ر‍ژیم سوریه را دارد اما هنوز نتوانسته است، چراکه قدرت قهرمانانه نظام سیاسی ایران سوریه را در حلقه مقاومت حفظ کرده است.
علم الهدی خاطرنشان کرد: در سال 58 که امام راحل روز قدس را نامگذاری کرد ما یک قبضه توپ و خمپاره نداشتیم اما امروز بعد از 38 سال موشک های بالستیک ایران دنیا راتکان می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تمجید از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس بیان کرد: کسانی که در این مراسم حضور دارند، نشان دادند که آماده دفاع از مظلوم و نبرد با دشمنان خدا هستند و منتظران حقیقی کسانی هستند که چنین ویژگی‌هایی دارند.