رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

آیت الله علم الهدی: مردم برخوردار از بصیرت و رشد سیاسی - محتوای خبر

 

 

متن خبر

آیت الله علم الهدی: مردم برخوردار از بصیرت و رشد سیاسی

امام جمعه مشهد گفت: خوشبختانه مردم ما از رشد سیاسی و بصیرت بالایی برخوردار هستند و قدرت تشخیص کاندیدای اصلح را دارند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، آیت الله سید احمد علم الهدی در خطبه های امروز نماز جمعه مشهد در حرم مطهرآیت الله علم الهدی: مردم برخوردار از بصیرت و رشد سیاسی رضوی افزود: همان  طور که رهبر معظم  انقلاب در دیدار مردم در روز مبعث فرمودند، نامزدهای ریاست جمهوری باید به مردم قول بدهند که در حل مشکلات کشور به بیرون مرزها توجه نکنند، لازم است مردم نیز در انتخاب خود این محور را رعایت کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ادامه داد: حل بخش عمده مشکلات کشور با تکیه بر توانمندی های داخلی امکان پذیر است و بدون در نظر گرفتن توانمندی های داخلی اگر همه دنیا جمع شوند؛ نمی توانند مشکلات ما را حل کنند.

علم الهدی در بخش دیگری از سخنانش با محکوم کردن حادثه تروریستی شرق کشور گفت: 9 جوان مرزبان که با دنیایی از اخلاص و دلاوری در ماموریت صیانت از مرزهای کشور بودند به دست عوامل صهیونیست ها به شهادت رسیدند و این حادثه کام مردم ایران را در اعیاد شعبانیه تلخ کرد و مسئولان کشور پاکستان در برابر این حادثه مسئول هستند.

او گفت: مساله حفظ انقلاب اسلامی برای مردم از همه امور نظیر اقتصاد، معیشت، عمران، آبادانی و امنیت کشور بالاتر است، زیرا هویت، عزت و منافع بین المللی ایران به توسعه و رشد انقلاب اسلامی بستگی دارد.

امام جمعه مشهد همچنین با گرامیداشت روز پاسدار گفت: سپاه پاسداران؛ نماد پاسداری از ایران اسلامی به شمار می رود اما این تکلیف همه مردم است که از ارزش های انقلاب اسلامی در موقعیت های بحرانی و بحبوحه تحولات سیاسی پاسداری کنند.