Skip to Content

ایستادگی در مسیر مقاومت و انقلابی ماندن مهمترین وصیت شهداست

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: مبارزه و به ثمر رساندن انقلاب دشوار است، ولی سختی و دشواری اصلی، انقلابی ماندن در گذر زمان و آزمون هاست.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سید مرتضی بختیاری در مراسم سی امین سالگرد شهادت شهید علیرضا عاصمی؛ فرمانده تخریب قرارگاه خاتم الانبیاء صلّی الله علیه و آله و سلّم افزود: شهدای عزیز ما تا آخرین لحظات عمر پربرکت شان انقلابی ماندند و از ولایت جدا نشدند.

وی تصریح کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی و در طول مبارزه علیه طاغوت افراد و گروه هایی بودند که همراه و همگام با انقلاب و امام راحل(ره) حرکت کردند، ولی در میانه راه با نزاع، فتنه یا سهم خواهی مسیرشان از مردم و نهضت جدا شد و به صف دشمنان و بدخواهان پیوستند.

قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به رشادت ها، صبوری و ایثار ملت ایران اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس گفت: دشمنان با تحمیل جنگ به کشور ما و حمایت همه جانبه از صدام خبیث و پس از آن با تهاجم و ناتوی فرهنگی درصدد بودند و هستند تا روحیه انقلابی را از مردم ما بگیرند.

بختیاری ایستادگی در مسیر مقاومت و انقلابی ماندن را مهمترین وصیت شهدا دانست و گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند روحیه جهادی و فرهنگ ایثار و شهادت هستیم تا در برابر هجمه های دشمنان بایستیم.

وی گفت: باید عمارگونه در کنار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حرکت کنیم و از شهدای عزیزمان بخواهیم که در این راه ما را یاری دهند.

این مراسم که با حضور دکتر محسن اسماعیلی؛ عضو مجلس خبرگان رهبری، خانواده معظم شهدا و جمعی از مسئولان استانی و آستان قدس رضوی برگزار شد، پیکر شهید سید قاسم حسینی از شهدای مدافع حرم بر روی دستان حاضران در این یادواره تشییع شد.