رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

این روزها/ ویژه میلاد امام حسن علیه السّلام - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

این روزها/ ویژه میلاد امام حسن علیه السّلام

 

تهیه کننده و کارگردان: مصطفی سیّدآبادی

* ناظر کیفی: حجّت الإسلام قطمیری

* تصویربرداران: مصطفی رحمانی، رضا رحمانی و رضا جامی

* صدابردار: محمّد سیفی

* دستیار فنّی: محمّد کلانتری

* طراحی وُله: حامد فدایی و بهروز محمّدی

* تدوین و گرافیک: سیّد علی حسینی

* نویسندگی و تحقیق: فاطمه السّادات حاجی وثوق

بسم الله الرّحمن الرّحیم

*این روزها*

السّلام علیکم یا اهل بیت النّبوّة

دروازه‏‌های سپهر گشوده می‌شوند و زمین، در گل‌باران مهمانی بزرگ، به سرور و شادمانی می‌‌نشیند و هلهله سر می‌دهد. در نیمه راه برکت‏‌خیز رمضان، رایحه شکوفه‏‌های یاس است که کوچه‌‌های مدینه را آکنده می‌کند. مالامال از بوی حسن علوی و در شکوه بارانی‌اش آسمان دف می‌زند.

این جاست که *دعاء شریف مجیر* را برای رهایی از آتش دوزخ مسلمانان با اخلاص سر می‌دهند و پروردگارشان را عاجزانه صدا می‌زنند. این روزهاست که خدا بندگانش را برای مهمانی بزرگ فراخوانده است.

*این روزها* برنامه‌های ویژه به مناسبت‌های تقویمی است. در این برنامه‌ها پیرامون سیره اهل بیت علیهم السّلام تحقیق شده است و به ارائه مطالبی شیرین و جذّاب و کاربردی در این خصوص می‌پردازد. تا کنون چندین برنامه به مناسبت‌های اعیاد و شهادت اهل بیت علیهم السّلام و هم چنین بزرگان اسلام تهیه و تقدیم شده است. در نیمه رمضان المبارک نیز ویژه برنامه‌ای به مناسبت میلاد کریم اهل بیت علیهم السّلام تهیه شده است و از آنتن پخش می‌شود.

این برنامه به مدّت 35 دقیقه در روز شنبه ساعت 8:30 دقیقه پخش می‌شود. این برنامه بازپخش نیز دارد.‌

ضمن آرزوی قبولی طاعات برای تک تک غزیزان بیننده امیدواریم نیکوترین عیدها نصیب‌مان شود.

تقدیم به شما: 

نصیحت از سر اخلاص

أَيُّهَا النَّاسُ إِنَّهُ مَنْ نَصَحَ لِلَّهِ وَ أَخَذَ قَوْلَهُ دَلِيلًا هُدِيَ لِلَّتِي هِيَ أَقْوَمُ‏ وَ وَفَّقَهُ اللَّهُ لِلرَّشَادِ وَ سَدَّدَهُ لِلْحُسْنَى فَإِنَّ جَارَ اللَّهِ آمِنٌ مَحْفُوظٌ وَ عَدُوَّهُ خَائِفٌ مَخْذُولٌ فَاحْتَرِسُوا مِنَ اللَّهِ بِكَثْرَةِ ِ الذِّكْر

هان اى مردم! كسى كه براى خدا نصیحت كند و كلام خدا را راهنماى خود گیرد، به راهى پایدار رهنمون شود و خداوند او را به رشد و هدایت موفّق سازد و به نیكویى استوار گرداند، زیرا پناهنده به خدا در امان و محفوظ است و دشمن خدا ترسان و بى‌یاور است و با ذكر بسیار خود را از [معصیت خداى] بپایید.

تحف العقول ص 227

سال تولید: 1396