رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

بازدید استاندار خراسان رضوی از وضعیت آزادراه مشهد - باغچه + تصاویر - محتوای خبر

 

 

متن خبر

بازدید استاندار خراسان رضوی از وضعیت آزادراه مشهد - باغچه + تصاویر

استاندار خراسان رضوی از وضعیت آزادراه مشهد - باغچه و روند خدمات رسانی به حادثه دیدگان و در راه ماندگان تصادف زنجیره‌ای بازدید کرد.

بازدید استاندار خراسان رضوی از وضعیت آزادراه مشهد - باغچه

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از مشهد،علیرضا رشیدیان در جریان این بازدید  گفت: طی این حادثه به دلیل فقدان دید کافی ناشی از مه غلیظ و سرعت غیرمجاز مجموعه ای از خودروها به صورت زنجیروار برخورد کرده که منجر به جان باختن یک کودک شد.

 وی افزود: دستگاه های امدادی به سرعت مجروحان این سانحه را به مراکز درمانی منتقل کردند. 31 نفر از این افراد به بیمارستان شهید کامیاب، 21 نفر به بیمارستان طالقانی، چهار نفر به بیمارستان شهید هاشی نژاد و سه نفر هم به بیمارستان امام رضا علیه السّلام مشهد انتقال یافته و خدمات درمانی لازم به آنها داده شد.
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: همچنین عده ای از مسافران که در جریان این حادثه و انسداد مسیر در جاده مانده بودند به میقات جوادالائمه علیه السّلام انتقال یافتند. ایستگاه اسکان کفشداران آستان قدس رضوی در ملک آباد نیز همه ظرفیت خود را با تامین فرش و پتوی مورد نیاز از سوی هلال احمر برای خدمت به زائران این مسیر آماده کرده است.

 وی گفت: بخشداری ملک آباد در ورودی مشهد هم مدارسی را تجهیز کرد و با کمک ستاد اسکان و ستاد بحران استان این فضا مهیا می شود تا با توجه به برودت هوا و کاهش دما به در صورت افزایش جمعیت نسبت به اسکان آنها اقدام شود.

رشیدیان افزود: مسیر باغچه - مشهد هم اینک دارای مه غلیطی است و احتمال یخ زدگی سطح جاده نیز با توجه به برودت هوا وجود دارد لذا پلیس راه برای مدیریت شرایط در قبل از محدوده مه مستقر شده و به خودروها هشدار می دهد.

 وی ادامه داد: در موج نخست سفرهای نوروزی به خراسان رضوی با وجود پیش بینی افزایش هشت درصدی مسافران شاهد رشد 10 درصدی هستیم با این وجود خدمات دهی و پذیرایی از مسافران امسال شرایط بهتری نسبت به پارسال دارد.