Skip to Content

بازدید رییس رسانه ملی از استودیو جدید حرم مطهر رضوی

رئیس سازمان صدا وسیما از مراحل تاسیس و تکمیل استودیو جدید اداره کل روابط عمومی و امور رسانه آستان قدس رضوی در حرم مطهر حضرت رضا(ع) بازدید کرد.

بازدید رییس رسانه ملی از استودیو جدید حرم مطهر رضوی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، دکتر علی عسگری در این بازدید ضمن ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده و فضای تعاملی جدید آستان قدس رضوی با رسانه ها، از تلاش های صورت گرفته در راستای انتشار تصاویر قرائت قرآن کریم ماه مبارک رمضان در صحن انقلاب اسلامی، سفره های افطاری طرح اکرام رضوی، تصاویر ویژه هوایی و پوشش مراسم احیای شب های قدر در حرم مطهر رضوی تقدیر کرد.

وی با تاکید بر ضرورت بهبود نورپردازی حرم مطهر در جهت ارتقا تصویربرداری گفت: می توانید معماری زیبای آستان قدس را با نور پردازی حرفه ای، رسانه ای وتاثیر گذار تر کنیم.

رییس رسانه ملی با بیان ضرورت استقرار بهترین و بروزترین تجهیزات فنی در حرم مطهر افزود: زیبا سازی پشت بام ها به اثرگذاری بیشتر کار رسانه ای کمک می کند.

ایجاد شرایط مناسب‌تر برای برخورداری از تصاویر با کیفیت و امکان پخش زنده بر روی ماهواره به منظور بهره برداری شبکه های مختلف داخلی و خارجی از دیگر موضوعاتی بود که علی عسکری توصیه‌ها و راهکارهایی را درباره آن ارائه کرد.

رئیس سازمان صدا و سیما در پایان اظهار امیدواری کرد در دهه کرامت امسال برای اولین بار واحد سیار و SNG پخش تصاویر با کیفیت HD در حرم مطهر رضوی مستقر می‌شوند و تصاویری زنده با بالاترین کیفیت را از این صحن و سرای قدسی منعکس خواهند کرد.

در این بازدید دکتر دارابی معاون امور استان های سازمان صدا و سیما و نصر پور، مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی نیز دکتر علی عسکری را همراهی می کردند.