رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

بازدید قائم مقام صدا و سیمای خراسان رضوی از دفتر خبر صدا و سیما سبزوار - محتوای خبر

 

 

متن خبر

بازدید قائم مقام صدا و سیمای خراسان رضوی از دفتر خبر صدا و سیما سبزوار

قائم مقام صدا و سیمای خراسان رضوی از دفتر خبری سبزوار بازدید و از همکاران خبرنگار آن دفتر قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی صداوسیمای خراسان رضوی ، قائم مقام و  مدیر  حراست مرکزبه مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار و به منظور قدردانی از زحمات خبرنگاران و کارکنان دفتر خبری سبزوار و فرستنده تلویزیونی و رادیویی به سبزوار آمدند .

قائم مقام مرکز در ابتدا با حضور در ایستگاه رادیویی ضمن خسته نباشید به کارکنان این ایستگاه از زحمات انان قدردانی کرد. آینده دار سپس به فرستنده تلویزیونی سربداران در 20 کیلومتری شمال سبزوار رفت و از نزدیک با امکانات و تجهیزات این فرستنده بیشتر آشنا شد و از زحمات شبانه روزی پرسنل قدردانی کرد.

دفتر خبر صداو سیما مقصد اخر قائم مقام سازمان و مدیر حراست بود. اینه دار در این بازدید ضمن قدردانی از زحمات خبرنگاران به رسالت آنان در برهه کنونی اشاره کرد و گفت: خبرنگار رابط مردم و مسئولان می باشد و نقش اساسی در توسعه و حل مشکلات موجود  ایفاء می کند.

وی با اشاره به نام گذاری امسال بنام اقتصاد مقاومتی اشتغال وتولید از سوی مقام معظم رهبری از مشارکت سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی در تولید برنامه هایی با این موضوع خبر داد و گفت:  سبزوار توانمندی های خوبی در زمینه های مختلف دارد و خوشبختانه انعکاس این توانمندی ها در رسانه ملی توسط خبرنگاران دفتر سبزوار به خوبی صورت می گیرد .

در پایان از پرسنل دفتر خبر صدا و سیما با تقدیم شاخه های گل قدردانی شد.