جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

بازدید محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی از پشت صحنه ویژه برنامه شب های سناباد - تولیدات تلویزیون

 

 

برنامه های تلویزیون

بازدید محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای خراسان رضوی از پشت صحنه ویژه برنامه شب های سناباد

جُنگ شاد "شب های سناباد" به مناسبت ایام دهه ولایت و امامت و عید سعید غدیر خم در سیمای خراسان رضوی تولید و پخش می شود.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان رضوی ویژه برنامه شب های سناباد با مجری گری سید جواد هاشمی و علی مسعودی(معروف به علی مشهدی) در مرکز خراسان رضوی تولید و پخش خواهد شد. این برنامه در 5 قسمت برای پخش در این ایام در نظر گرفته شده است.

 

"شب های سناباد" با بخش های متنوع اجرای استندآپ کمدی توسط علی مسعدی و سید جواد هاشمی، مولودی خوانی توسط آقایان حاج احمد واعظی و برقعی، گفتگو با حضور حجت الاسلام ایزدخواه، اجرای موسیقی توسط غلامرضا صنعتگر و سایز گروه های موسیقی استان خراسان رضوی تولید می شود. این برنامه که با مشارکت بنیاد بین المللی غدیر و موسسه آفرینش های هنری آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد تولید می شود به دلیل شیوع کرونا بدون حضور تماشاچی و با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی تهیه می شود. 

شب های سناباد به تهیه کنندگی محمدعلی چمی گو و کارگردانی هادی حاجت مند و در سالن شهدای وحدت فرهنگسرای امربه معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد در حال ضبط است. از عوامل دیگر این برنامه می توان به امین متقی پور، کاظم ارومیان، علی نصرتی و مهدی روشن در مقام تصویر برداری و محسن طیبی به عنوان صدابردار نام برد. شب های سناباد از 14 مردادماه به مدت 5 شب راس ساعت 21:50 به مدت یک ساعت از سیمای خراسان رضوی میهمان مخاطبان خواهد بودپربازدیدترین های تلویزیون