رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

بازدید مدیرکل مرکز از بیمارستان امام حسین (ع) مشهد - محتوای خبر

 

 

متن خبر

بازدید مدیرکل مرکز از بیمارستان امام حسین (ع) مشهد

 مدیرکل و معاونان صداوسیمای خراسان رضوی  به همراه فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه نیروی زمینی سپاه از بیمارستان امام حسین (ع) مشهد بازدید کردند.

 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه نیروی زمیی سپاه در این بازدید گفت: بازدید فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه نیروی زمیی سپاه از بیمارستان امام حسین (ع) مشهدتلاش سپاه در شرق و شمال شرق کشور ایجاد امنیت و زمین گیر کردن فعالیت دشمنان است.
سردار سرتیپ پاسدار سید حسن مرتضوی افزود: امروز در ورود به ۴۰ سالگی دوم انقلاب اسلامی این افتخار را داریم که به قدرت بازدارندگی دست پیدا کنیم.
 وی گفت: دشمن عناصر خود فروخته خود را به شرق آورد، اما امروز قرارگاه ثامن الائمه توانسته در جغرافیای بیش از یک هزار کیلومتری در مرز‌ها، فعالیت دشمنان را در خاکشان خنثی کند.
مدیرکل صداوسیما هم در این بازدید گفت: نیروی زمینی سپاه هر روز در حال فعالیت جدید دور از چشم استکبار جهانی است و یکی از کار‌های این نیرو ایجاد قرارگاه ثامن الائمه که امنیت شرق کشور را به خوبی برعهده گرفته است.
محسن نصر پور افزود: نیروی زمینی سپاه در سال‌های گذشته بخوبی امنیت مردم را فراهم کرده است و امروز  در حال نقش آفرینی است و این خدمات باید پیوست رسانه‌ای و فرهنگی داشته باشد تا موجب امیدواری در بین مردم شود.
وی گفت: رسانه ملی و صداوسیما مرکز خراسان رضوی آمادگی دارد در حوزه‌های درمانی، بهداشتی و دیگر خدمات این قرارگاه را انعکاس دهد .