Skip to Content

بازدید مدیر کل از روند تولید ویژه برنامه هفته دفاع مقدس در مرکز

پاسخ به مطالبات نسل جوان در خصوص هشت سال دفاع مقدس از ضروریات برنامه سازی در صدا و سیما ست.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی در حاشیه بازدید از پشت صحنه برنامه بیست و هشت هشتاد و هفت، که با دکوری ویژه تهیه شده است، گفت: ویژگی برنامه توجه به جوانان و به کار گیری آنان در فرایند تولید و محتوای این برنامه است که اقدامی پسندیده و نیاز امروز ما در برنامه سازی است.

محسن نصر پور با تأکید بر اهمیت نو آوری در تولید خاطر نشان کرد: باید از تمام افراد مؤثر از اقشار مختلف مثل ارتش، سپاه، بسیج، جهاد و ... که در هشت سال دفاع مقدس نقش آفرین بودند استفاده شود و این مهم از همه شاخصه های جامعیت و فردی گری در پرداختن به موضوع محسوب می شود.

همزمان با  این بازدید که فرمانده لشکر 5 نصر خراسان رضوی  مهمان برنامه  بود ، تهیه کننده برنامه در خصوص روند تولیدبرنامه  ، تعداد برنامه، موضوعات مطرح شده  و میهمانان مدعو  در برنامه  به  مدیر کل مرکزتوضیحاتی ارائه داد.

گفتنی است محمد خسروی راد نویسنده این مجموعه برنامه یک نسخه از آخرین کتاب منتشر شده خود تحت عنوان « خلوت گزیده » با موضوع خاطرات شهدا را به مدیر کل صدا و سیمای مرکز اهداء کرد.

در این بازدید آینه دار قائم مقام مرکز خراسان رضوی نیز مدیر کل مرکز را همراهی می کرد.

تهیه کنندگی برنامه بیست و هشت هشتاد و هفت به عهده آقای عباس غلام پور، کارگردانی آقای رضا سالار و نویسنده آن آقای محمد خسروی راد از مؤلفین حوزه دفاع مقدس است.